EBS silmapaistvamad teod ja inimesed 2022

A

Tänamaks oma kollektiivi südamega tehtud töö eest, tunnustas meie juhtkond EBSi aasta 2022 silmapaistvamaid tegusid ja inimesi. Tunnustust jagati mitmes erinevas kategoorias. Kollektiivi imetluse ja tänu pälvisid mitmed kolleegipreemiad. Esile tõsteti ka EBSi edukaid innovatiivseid projekte ning meie EBS kollektiivi liikmete väärtuspanust ühiskonda ja maailma käekäiku laiemalt.

 

EBS AASTA NOOR VÄÄRTUSELOOJA 2022 / RENEE PESOR
Renee panustab EBSi väga erinevate tegevustega ja viisidel. Tal on meeletu töövõime ning õpetades on ta saanud tudengitelt erakordselt head tagasisidet. Ta panustab ka EBSi teadustegevusse, mida kinnitab ka 21.12.2022 EBSis edukalt kaitstud doktorikraad. Renee osaleb EBSi läbiviidud projektides ja panustab tegevustega ühiskonda ka laiemalt.
 

EBS AASTA KOGENENUD VÄÄRTUSELOOJA 2022 / KAIRE PÕDER
Kaire nii õpetab, teeb suures koguses teadust kui ka viib läbi erinevaid projekte.
Ta on panustanud kõrghariduse rahastamise debatti, on hingega EBSi arengut puudutavate küsimuste juures ning oma igapäevatöödega eeskujuks kõikidele teadusega tegelevatele kolleegidele.
 

EBS AASTA ROHESAADIK 2022 / ALEKSANDRA KEKKONEN
Aleksandra on EBS rohemõtte- ja teguviiside algatajaga, kelle südamega vabatahtlik tegutsemine loob EBS rohe- ja jätkusuutlikkuse valdkonnas uusi ideid ja tegusid. Vaieldamatult on ta meie kollektiivis number 1 rohemõtteviisi edendaja, hea eeskuju ning jätkusuutlikkuse suunanäitaja.
 

EBS AASTA SÄRASILM 2022 / SHEILA SÜDA
Sheila on positiivne, optimistlik, rõõmus ja naerusuine kolleeg, kellega on alati rõõm kohtuda. Ta sõna otseses mõttes särab nii kolleegide kui ka koostööpartneritega suhtlemisel. Ta märkab detaile, loob headust enda ümber ning organiseerib meeskonda kokkuliitvaid aktiviteete. Ta tõstab tuju, jagab headust, loob hea meeleolu ning paneb ka teised enda ümber särama.

 

EBS AASTA UUSTULIJA 2022 / KADI TRUULEHT
Kadi näol on tegemist on 2022. aastal meie meeskonnaga liitunud inimesega, kelle tiimi tuleku üle on meil väga hea meel. Ta on olnud kiire kohanduja ning startija. Ta on oma töös süsteemne, professionaalne ja õige inimene omal kohal. Ta on märgatavalt panustanud ka meie meeskonna koostoimimisse, toonud tööellu palju toredaid meeskonda liitvaid ettevõtmisi ja üritusi.
 

EBS AASTA KOLLEEG 2022 / MARTA KATTEL
Martat iseloomustakse kui inimest, kes on väga professionaalne, abivalmis, oskusklik kõikvõimalikes küsimustes. Ta on alati olemas kui vaja, aitab võimalusel ka teemadega mis tegelikult tema tööülesannete hulka ei kuulu. Ta on hinnatud eeskätt oma abivalmiduse ja sõbralikkuse poolest. Ta on hindamatu.

 

EBS AASTA DUO 2022 / MONIKA SIIRAKI JA LIINA REIMANN
Häid esiletõstetud kolleege oli tunnustuskonkursil tegelikult rohkem kui üks, ent erilisena paistsid 2022. aastal silma EBS ülikooli õppeosakonna  nn power woman duo – Monika  Siiraki ja Liina Reimann. Duo, keda hinnatakse EBSis eeskätt nende professionaalsuse, pühendumuse, suurte kogemuste, põhjalikkuse ja südamega tehtud töö eest!
 

EBS AASTA TEGU 2022 / BAKALAUREUSEÕPPE UUENENUD PRAKTIKAPROJEKT
Tegemist on projektiga, millega sooviti uuendada ja parandada bakalaureuseõppe praktika kvaliteeti ja tulemuslikkust. Mahukas projekt sai tuule tiibadesse tänu aega nõudvale ja südamega tehtud tööle -  valmis kogu praktika dokumentatsioon, tegeleti rahastusprojektiga, organiseeriti Canvase koolitusi ja infotunde, arendati välja praktikapakkumiste platvorm, kutsuti ellu EBSi karjääri stardipäevad ning tehakse püsivat koostööd ettevõtete ja juhendajatega tänaseni. Tegemist on projektiga, mis on pälvinud head tagasisidet nii õpilastelt, kolleegidelt, koostööpartneritelt ja ka teistelt ülikoolidelt. Praktikaprojekti eestvedajateks ja projektijuhtideks olid Marge Täks ning Made Katsevič.
 

ERILINE TUNNUSTUS JA TÄNU
EBS tänu- ja tunnustusürituse viimase ja väga olulise osana avaldati erilist tunnustust ja tänu väga pikaaegse töökogemusega EBS kolleegile KARMEN HARJUle. Naisele, kel täitus 2022. aasta detsembris 28 aastat EBSis.

Lähimad kolleegid kirjeldavad teda kui inimest, kes kohtub ja suhtleb väga paljude erinevate inimestega, kes teab aegu ammuseid ning ka tänaseid. Tunneme teda kui head osakonna töö koordineerijat ja nutikat delegeerijat, kelle panusel ning tegutsemisel on saanud asjad alati tehtud. Ta hoolib inimestest, on kujundanud meile toredamat töökeskkonda ning tekitanud paljudes hea koduse tunde.

 

 

EBS juhtkond tänab südamest kogu kollektiivi!
Soovime kooliperele rõõmu ning jätkuvat indu alanud uuel 2023. aastal!