EBS Alumni Golf 2011 golfiturniiri võitis Martin Lill

Reedel, 23. septembril toimunud golfiturniiri EBS Alumni Golf 2011 võitis põhiklassis Martin Lill Valgeranna Golfiklubist. Tugevas tuules mängitud võistlus oli väga tasavägine, kus esimest ja kolmandat kohta jäi eraldama vaid üks punkt.

Teise koha sai HCP 0-18,4 klassis 34 punktiga Martin Virves Tallinna Golfiklubist ja kolmanda Margit Raid Valgeranna Golfiklubist. Päeva parima tulemuse löögimängus tegi Janar Toomesso, kes läbis Jõelähtme Sea Course’i 80 löögiga, ehk 8 üle raja par’i.

Parima löögimängutulemuse teinud ning põhiklassi võitja nimed kantakse ka Madis Habakuke poolt annetatud 1889. aastast pärinevale karikale, mis jääb EBSi ruumidesse golfivõistlust meenutama ja meelde tuletama.

HCP 18,5-36 klassis tuli esimeseks Raido Notton 43 punktiga ühe punktilise paremusega Risto Saaremetsa ees. Lisaks peeti ka kõikidel par3 radadel neli lähimale lipule võistlust, mille parimad olid Margit Raid, Neeme Org, Jaak Erm ja Martin Lill. Auhindadeks olid Swedbankilt Amex’i soliidsed meened lähimale lipule võistlusel ning päeva parimatele EBS Juhtimiskoolituskeskuse koolitused.

EBS tänab kõiki võistlejaid ja toetajaid ning näeme jälle juba aasta pärast traditsioonilisel EBS Alumni Golf’il!