Team Coaching International testid

Team Coaching International testid annavad hinnangu meeskonna hetkeolukorrale.

 

Team Coaching International (TCI) eesmärgiks on aidata kaasa tulemuslike meeskondade ja ettevõtete loomisele ja arendamisele. TCI räägib keeles, millest ettevõtjad aru saavad. Vaata lisaks SIIT
 

  • Team Diagnostic aitab hinnata meeskonna hetkeseisu, tõsta ja säilitada meeskonna tulemuslikkust. Test aitab hinnata meeskonna liikme olemust, eelistusi ja tulemuslikkust. Testi tulemusena tekkinud profiil annab igaühele võimaluse end teiste meeskonnaliikmetega võrrelda. Test on oluline iga liikme seisukohalt, kuid vajaka jääb vaade meeskonnale kui tervikule.
    Loe lisaks SIIT
  • Team Leader View annab ülevaate meeskonnast läbi juhi silmade. Teades oma tugevusi ja nõrkusi, on lihtsam teha valikuid ja suunata oma tähelepanu sinna, kus see mõjutab meeskonna tulemuslikkust kõige rohkem.
    Loe lisaks SIIT
  • Organization View aitab hinnata organisatsiooni tugevusi ja nõrkusi ning seeläbi panustada organisatsiooni kultuuri ja arengukeskkonda. Oluline on tulemuslikkus, kuid veelgi olulisem on, millises keskkonnas see tulemus saavutatakse ja kas see on jätkusuutlik. Tähtsad on küsimused: „ Kuidas meil läheb?“, „Milles me oleme head?“, „Kuidas saame paremaks?“.
    Loe lisaks SIIT

Läbiviija

Tulemusi aitab lahti mõtestada Team Coaching International litsentsitud ekspert Peep Aaviksoo.

 

 

Peep Aaviksoo

Peep Aaviksoo

EBS Executive Education juhataja, Executive Coach

Team Coaching International testide kohta lisainfo saamiseks palun võtke meiega ühendust allpool toodud kontaktidel.

Kontaktid

EBS Executive Education OÜ

E-post: koolitus@ebs.ee

Telefon: +372 665 1323 

Aadress: A. Lauteri 3, IV korrus, 10114 Tallinn, Eesti