Event

01 10.24

Turundusjuhi arenguprogrammi (TUJU) 6. lend alustab

09:30 - 16:45
EBS Executive Education, A. Lauteri 3, Tallinn

Turundusjuhi arenguprogrammi (TUJU) 6. lend stardib oktoobris!

 

Enesejuhtimise vundamendile saab ehitada meeskonna juhtimise alustalad, mille abil olla parem juht tänases rollis ja soovi korral võtta karjääriredelil järgmiseid astmeid.

 

Programm tegeleb peamiselt juhi nn pehmete oskuste arendamisega. Need oskused ei vanane ka tehisintellekti pealetungiga, vaid nende tähtsus aina kasvab, sest sellist tüüpi oskusi on robotitega võimatu automatiseerida.

 

Programmi IV lennu lõpetanud TV3 Grupi turundus- ja kommunikatsioonijuht Annely Adermann ütleb: "TUJU arenguprogrammi soovitaksin mina turundusjuhtidele, aga ka kõikidele neile inimestele, kes soovivad saada paremaks kaasaja juhiks, sest siit saab väga palju motivatsiooni, inspiratsiooni ja vajalikke praktilisi ja teoreetilisi teadmisi."

 

 

Lisainfo koolitus@ebs.ee või telefonil +372 665 1323.

Add to Calendar 2024-10-01 09:30:00 2024-10-01 16:45:00 Turundusjuhi arenguprogrammi (TUJU) 6. lend alustab Turundusjuhi arenguprogrammi (TUJU) 6. lend stardib oktoobris!   Enesejuhtimise vundamendile saab ehitada meeskonna juhtimise alustalad, mille abil olla parem juht tänases rollis ja soovi korral võtta karjääriredelil järgmiseid astmeid.   Programm tegeleb peamiselt juhi nn pehmete oskuste arendamisega. Need oskused ei vanane ka tehisintellekti pealetungiga, vaid nende tähtsus aina kasvab, sest sellist tüüpi oskusi on robotitega võimatu automatiseerida.   Programmi IV lennu lõpetanud TV3 Grupi turundus- ja kommunikatsioonijuht Annely Adermann ütleb: "TUJU arenguprogrammi soovitaksin mina turundusjuhtidele, aga ka kõikidele neile inimestele, kes soovivad saada paremaks kaasaja juhiks, sest siit saab väga palju motivatsiooni, inspiratsiooni ja vajalikke praktilisi ja teoreetilisi teadmisi."     Lisainfo koolitus@ebs.ee või telefonil +372 665 1323. EBS Executive Education, A. Lauteri 3, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public