Executive Club

EBSi Executive Club on eksklusiivselt Executive MBA programmi vilistlastele mõeldud klubi, kes koguneb üheksal korral aastas. Clubiga liitumine annab Teile võimaluse kord kuus kohtuda inimestega meilt ja mujalt ja vahetada mõtteid vilistlaste-grupikaaslastega. See hoiab meele ja vaimu erksa ja värske.

 

Hooaeg 2020/2021 on seoses globaalse viiruselevikuga planeeritust erinev. Meie esialgne plaan on olnud Clubi liikmetele pakkuda uuele teadmisele lisaks võimalust suhtluseks ja kogunemiseks. Eelmainitut arvesse võttes anname teada, et klubiga liitumisel rakendub vaid liitumistasu 200€ (lisandub KM). Kõigil, kel aastamaks (300€ + KM) juba tasutud, liigub see 2021/2022 hooajatasuks.

 

Arveldajaks on EBS Executive Education OÜ. Saadavat tulu kasutatakse vaid klubi tegevuseks ja liikmete hüvanguks.

 

Klubi sai alguse 29. septembril, kui üle 70 embaka kogunesid EBSi värskelt renoveeritud aulas, et kuulata Eesti Panga president Madis Mülleri ettekannet.

 

Klubi kogunemiste ajad 2020-2021 õppeaastal on: 

29. september kl 18:00 – külaline Madis Müller, Eesti Pank, president

27. oktoober kl 18:00 – külaline Jonatan Vseviov, Eesti suursaadik USAs

24. november kl 18:00 - külaline Steve Neale, tunnustatud juhtimiskonsultant ja executive coach. Vaata Steave videokutset SIIT

UUS AEG!  29. juuni kl 15:00 - külaline Peter Vesterbacka, globaalse haardega visionäär. 

 

 

Embakad koonduvad virtuaalselt nii LinkedInis kui Facebookis! Oleme loonud ka Executive MBA Club grupi, palume julgelt liituma! 

 

Soovita esinejaid! Ootame Sinu ettepanekuid külaliste osas nii meilt kui mujalt. Jaga meiega oma mõtteid - koolitus@ebs.ee 

 

 

LIITU KLUBIGA SIIN

Aaviksoo

Peep Aaviksoo

EBS Executive Coaching Centre, Chief Coaching Officer
Jari Kukkonen

Jari Kukkonen

EBS Executive Educationi juht