Tapahtuma

08 02.22

Ait juhtimisprogramm arhitektuuri- ja ehitusvaldkonna juhtidele alustab

08.02.2022 09:30 - 09.02.2022 17:00
EBS Executive Education, A. Lauteri 3, Tallinn

8. veebruaril alustab EBS Executive Educationi ja Eesti Arhitektuurikeskuse ühisprogramm AIT.

Ait on läbi ajaloo olnud majapidamise üks olulisemaid ruume. Sinna viidi asjad, mis pidid säilima kaua ja mille olemasolu peeti väga oluliseks. Aidas võeti vastu otsuseid ja peeti nõu. 

 

Juhtimisoskustega on nii, et heal juhil peaks neid varasalves olema palju. Nende oskuslik kasutamine toob edu. Need on oskused, mida ei ole võimalik robotitel automatiseerida ning nende kasutamisel võib jõuda aina paremate tulemusteni. Just sellest lähtuvalt on koostöös Eesti Arhitektuurikeskusega ellu kutsutud arhitektuuri-, projekteerimis-, ehitus- ja inseneeriavaldkonna juhtidele suunatud arenguprogramm, mille eesmärgiks on aidata viia valdkonna juhtimiskultuur uuele tasemele, mis looks uusi võimalusi nii kohalikul kui välisturgudel. 

 

 

Õppetöö toimub 5 kalendrikuu jooksul. Programmi auditoorne õppemaht on 80 tundi. Programmi lõpetamiseks on vajalik osaleda kõikides moodulites. 

 

Programm lähtub kombineeritud õppe põhimõttest (blended learning):

  • Programmile eelnevalt ja moodulite vahepeal teeb õppija iseseisvat tööd (raamatud, videod).
  • Kasutame palju aruteludel ja meeskonnatööl põhinevaid meetodeid. 
  • Moodulite vahepeal suheldakse kaasõpilastega, kellega koos lahendatakse ette antud praktilisi probleeme.  

 

Lisainfo koolitus@ebs.ee või telefonil +372 665 1323.

 

Add to Calendar 2022-02-08 09:30:00 2022-02-09 17:00:00 Ait juhtimisprogramm arhitektuuri- ja ehitusvaldkonna juhtidele alustab 8. veebruaril alustab EBS Executive Educationi ja Eesti Arhitektuurikeskuse ühisprogramm AIT. Ait on läbi ajaloo olnud majapidamise üks olulisemaid ruume. Sinna viidi asjad, mis pidid säilima kaua ja mille olemasolu peeti väga oluliseks. Aidas võeti vastu otsuseid ja peeti nõu.    Juhtimisoskustega on nii, et heal juhil peaks neid varasalves olema palju. Nende oskuslik kasutamine toob edu. Need on oskused, mida ei ole võimalik robotitel automatiseerida ning nende kasutamisel võib jõuda aina paremate tulemusteni. Just sellest lähtuvalt on koostöös Eesti Arhitektuurikeskusega ellu kutsutud arhitektuuri-, projekteerimis-, ehitus- ja inseneeriavaldkonna juhtidele suunatud arenguprogramm, mille eesmärgiks on aidata viia valdkonna juhtimiskultuur uuele tasemele, mis looks uusi võimalusi nii kohalikul kui välisturgudel.      Õppetöö toimub 5 kalendrikuu jooksul. Programmi auditoorne õppemaht on 80 tundi. Programmi lõpetamiseks on vajalik osaleda kõikides moodulites.    Programm lähtub kombineeritud õppe põhimõttest (blended learning): Programmile eelnevalt ja moodulite vahepeal teeb õppija iseseisvat tööd (raamatud, videod). Kasutame palju aruteludel ja meeskonnatööl põhinevaid meetodeid.  Moodulite vahepeal suheldakse kaasõpilastega, kellega koos lahendatakse ette antud praktilisi probleeme.     Lisainfo koolitus@ebs.ee või telefonil +372 665 1323.   EBS Executive Education, A. Lauteri 3, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public