Veena oma tööandjat

Estonian Business Schooli ärijuhtimise magistriprogramm MBA in Digital Society vastab kõige täpsemini moodsa ühiskonna vajadustele, koolitades homse maailma juhte ja liidreid, kes suudavad digitaliseeruvas maailmas edukalt äri juhtida.  

 

Omandades EBSi MBA hariduse ja kraadi, lood Sa endale ja oma tööandjale väärtust. Aitame Sul oma juhti veenda, miks Sinu õpingute toetamine on äärmiselt mõistlik otsus.

 • Õppetöö toetab tööandja eesmärke 
  EBSi õppetöö on organiseeritud selliselt, et rühmatööd erialaainetes ja magistritööd saaks läbi viia üliõpilasega seotud ettevõtetes eksisteerivaid reaalseid kitsaskohti lahendades ja kasvuvõimalusi otsides.
 • Kuldaväärt kontaktid 
  Nii MBA kui terve EBSi vilistlaskond moodustab ainulaadse kogukonna, millest võivad just Sinu tööandjale uued ärisuunad ja koostöövõimalused. 
 • Värskeimad teadmised 
  Nii äri kui ühiskond liigub meie ümber üha kiiremini. On äärmiselt oluline, et võtmetöötajad oleksid pidevalt kursis muudatuste, uuenduste ja innovatsiooniga. MBA annab värskeimad maailma tasemel teadmised ja praktilised oskused ning võimaldab hoida end pidevalt uuenevas infoväljas. See on oluline lisaväärtus nii tööandjale kui töötajale.  
 • 2 päeva ülikoolis ≠2 kadunud päeva töölt 
  MBA tsükliõppe formaat tähendab, et töötaja on reaalselt oma töökohalt ära igal kolmandal nädalal 2 päeva ehk sisuliselt vaid 2 päeva kuus. EBSi varasemad sarnast süsteemi järginud õppekavad on tõestanud, et esmaspäeval tööle naastes on üliõpilane tulvil uut energiat ja ideid, mille peale ilma MBAs osalemiseta ei pruugiks kunagi tulla.
 • Pühendumine kui kvaliteedimärk
  Tahtmine ja sihikindlus pühendada end magistriõpingutele tõestab inimese pühendumist enda eesmärkide saavutamisele. Toetades oma töötajat nende saavutamisel, ei saa töötaja mitte ainult usina töötegija, vaid pühendunud ja avatud mõtlemisega koostööpartneriga. 
 • Küpses ühiskonnas toetavad tööandjad oma võtmetöötajate õpinguid 
  Küpses ja moodsas ühiskonnas ei ole enese täiendamine ainult töötaja asi. Targem, avaramate teadmiste ja mitmekülgsema võrgustikuga töötaja on tulemuslikum ja motiveeritum. Õpingute eest osaline või täielik tasumine on tööandja jaoks investeering tulevikku mitte kulu nagu ka õppepuhkuse soodustamine ja toetamine.
 • Õpingute toetamine on tööandja jaoks kuluefektiivne 
  Õppemaksu tasumine tööandja poolt on ettevõtlusega seotud kulu ning ei kuulu maksustamisele erisoodustusena. Seega ettevõttel on oluliselt maksuefektiivsem tasuda oma töötaja eest õppemaksu, selmet maksta tudengist töötajale palka, millest töötaja tasub oma õppemaksu ise.