Registreerumistingimused

Koha kindlustamiseks soovitame registreeruda esimesel võimalusel!

 

EBS Executive Education koolitusele tuleb eelnevalt registreeruda. Registreeruda saab Executive Education veebilehe alalehel "Registreeru", e-posti teel koolitus@ebs.ee või telefonil +372 665 1323. 

 

Palume koolitusele registreeruda vähemalt 2 tööpäeva enne selle toimumise algust. 

 

Registreeru siin

 

Pärast registreerumist saadame Teile e-posti teel arve, mis tuleb tasuda enne koolituse toimumist, arvel märgitud tähtajaks.

 

Programmidesse registreerunutele saadame e-posti teel kutsed hiljemalt 1 nädal enne koolituse toimumist, millel on lisatud täpne koolituse toimumisaeg ja -koht.

 

Õppekeskkonna kirjeldus

Koolitused toimuvad reeglina EBSi auditooriumides, A. Lauteri 3 (IV korrus).

 

Parkimine:
Autoga tulijatele soovitame parkimisvõimalusena kasutada www.barking.ee mobiilset lahendust (äppi) EBSi maja taga olevas parklas, mille 24 h parkimishind on 6,95 €. Kuidas parkida EBSi parklas lisainfo leiate www.ebs.ee/parkimine  
Lähim EuroParki parkla asub Juhkentali 1 (Olümpia hotellist üle tee), mille 24 h parkimishind on 5 €, www.europark.ee. EBS-i maja ees kehtib südalinna parkimistsoon hinnaga 4,8 €  1 tund.

 

Koolitusel osalejad saavad osalemise kohta tõendi või tunnistuse, vastavalt EBS Executive Education õppekorralduse alustele

 

Kursusest loobumine
Kui olete registreerunud, aga ei saa mingil põhjusel osaleda, palume sellest kindlasti teada anda meiliaadressil koolitus@ebs.ee või telefonil 665 1323.  Võimaldame Teile soovi korral koha järgmises grupis. Juhul, kui teatate loobumisest vähem kui 2 tööpäeva või ei teavita meid oma mitteosalemisest, osalustasu ei tagastata.

 

Isikuandmete kasutamine (töötlemine)

EBS Executive Education OÜ kasutab (töötleb) õppijate kohta järgmisi andmeid: nimi, ametikoht, ettevõte, haridus, eriala, kontakttelefon, e-post, postiaadress ja isikukood. Isikuandmeid töödeldakse vastavalt Isikuandmete kaitse seadusele §6.

 

Vaata lisaks:

 

Võta meiega ühendust

Kontaktid

EBS Executive Education OÜ

E-post: koolitus@ebs.ee

Telefon: +372 665 1323 

Aadress: A. Lauteri 3, IV korrus, 10114 Tallinn, Eesti