Registreerumistingimused

Koha kindlustamiseks soovitame registreeruda esimesel võimalusel!

 

EBS Executive Education koolitusele tuleb eelnevalt registreeruda. Registreeruda saab Executive Education veebilehe alalehel "Registreeru", e-posti teel koolitus@ebs.ee või telefonil +372 665 1323. 

 

Palume koolitusele registreeruda vähemalt 2 tööpäeva enne selle toimumise algust. 

 

Registreeru siin

 

Pärast registreerumist saadame Teile 7 tööpäeva jooksul e-postile arve, mille tasumine kindlustab teile koha grupis! 

 

Programmidesse registreerunutele saadame e-posti teel kutsed hiljemalt 1 nädal enne koolituse toimumist, millel on lisatud täpne koolituse toimumisaeg ja -koht.

 

Virtuaalõppe puhul kasutame virtuaalõppe keskkonda Canvas. Canvas on kaasaegne, lihtsasti kasutatav pilvepõhine platvorm, mis on kasutusel paljudes maailma tippülikoolides ning mis toetab interaktiivseid õpetamis- ja õppimismeetodeid.

 

Õppekeskkonna kirjeldus:

Koolitused toimuvad reeglina EBSi auditooriumides, A. Lauteri 3 (IV korrus).

 

Parkimine:
Lähim EuroParki parkla asub Kuke 7/8 (EP) ; Lennuki 1/1a, www.europark.ee. EBS-i maja ees kehtib südalinna parkimistsoon.

 

Koolitusel osalejad saavad osalemise kohta tõendi või tunnistuse, vastavalt EBS Executive Education õppekorralduse alustele

 

Kursusest loobumine
Kui olete registreerunud, aga ei saa mingil põhjusel osaleda, palume sellest kindlasti teada anda meiliaadressil koolitus@ebs.ee või telefonil 665 1323.  Võimaldame Teile soovi korral koha järgmises grupis. Juhul, kui teatate loobumisest vähem kui 2 tööpäeva või ei teavita meid oma mitteosalemisest, osalustasu ei tagastata.

 

Isikuandmete kasutamine (töötlemine)

EBS Executive Education OÜ ja SA Estonian Business School kasutab(vad) (töötleb/vad) õppijate kohta järgmisi andmeid: nimi, ametikoht, ettevõte, haridus, eriala, kontakttelefon, e-post, postiaadress ja isikukood. Isikuandmeid töödeldakse vastavalt Isikuandmete kaitse seadusele §6.

 

Vaata lisaks:

 

Võta meiega ühendust

Kontaktid

EBS Executive Education OÜ

E-post: koolitus@ebs.ee

Telefon: +372 665 1323 

Aadress: A. Lauteri 3, IV korrus, 10114 Tallinn, Eesti