Sündmus

29 01.24

Juhtimisotsuste tegemise mikrokraadi programm alustab

29.01.2024 10:00 - 15.05.2024 17:00
Estonian Business School, Lauteri 3, Tallinn

Meie uus inglise keelne bakalaureuse taseme mikrokraad Managerial Decision-Making annab Sulle baasteadmised majanduse toimimismehhanismidest ning finantsidest ja eelarvestamisest mis aitavad Sul teha paremaid juhtimisotsuseid. Samuti omandad professionaalse ärialase suhtlemise oskusi, mis annavad väärtuslikke teadmisi ja oskusi edukaks toimetulekuks rahvusvahelisel ärikeskkonnas.

Managerial Decision-Making mikrokraadi programm on suurepärane võimalus alustada rahvusvahelist ärikarjääri ilma eelneva majandus- või ärivaldkonna taustata. Oodatud on üliõpilased teistelt erialadelt, karjäärimuutjad, ettevõtjad, spetsialistid teistest valdkondadest.  
 

Kolme ja poole kuu jooksul (29 jaanuar kuni 15.mai 2024) omandatakse teadmisi järgmistes valdkondades:

  • tarbija- ja ettevõtjateooria, erinevad turustruktuurid ja turu efektiivsus;
  • raha ajaväärtus, riski ja tasuvuse kontseptsioonid, finantsinstrumendid, kapitali eelarvestamise tehnikad ja finantsstatistika;
  • kuluarvestuse meetodid ja tehnikad, kulude-maht-tulu analüüs, kulude teabe kasutamine otsuste tegemisel; finantsplaneerimine ja eelarvestamine;
  • tõhus suhtlus rahvusvahelises ärikeskkonnas, erinevad suhtluskanalid ning oskused suhtlemisbarjääride ületamiseks.

Õppimine toimub rahvusvahelises keskkonnas, väikeses grupis koos bakalaureuseõppe tudengitega. Lisaks programmis nimetatud loengupäevadele eeldab kursuse maht ka iseseisvate tööde tegemist. Õppekohtumised toimuvad tööpäeviti perioodil 29. jaanuar kuni 15.mai. Täpne ajakava selgumisel.

Õppekohtadele registreerumine on alanud ning on avatud 25. jaanuarini või vabade kohtade lõppemiseni. Soodushind kehtib kuni 10.jaanuarini.

Osalejatelt eeldatakse lõpetatud keskharidust ning inglise keele oskust minimaalselt B2 tasemel ning läbitud vestlust EBSi esindajaga. Broneeri online vestluse aeg siin (jõulude ja aastavahetuse vahel vestlusi ei toimu!) Ostukeskkond MYEBSis avatakse detsembri lõpul. Ostu saad ise vormistada nii eraisikule või ettevõtele. Töötukassa klientidel toimub programmi registreerumine ainult läbi e-töötukassa.

Lisainfo: avatudulikool@ebs.ee

 

 

Add to Calendar 2024-01-29 10:00:00 2024-05-15 17:00:00 Juhtimisotsuste tegemise mikrokraadi programm alustab Meie uus inglise keelne bakalaureuse taseme mikrokraad Managerial Decision-Making annab Sulle baasteadmised majanduse toimimismehhanismidest ning finantsidest ja eelarvestamisest mis aitavad Sul teha paremaid juhtimisotsuseid. Samuti omandad professionaalse ärialase suhtlemise oskusi, mis annavad väärtuslikke teadmisi ja oskusi edukaks toimetulekuks rahvusvahelisel ärikeskkonnas. Managerial Decision-Making mikrokraadi programm on suurepärane võimalus alustada rahvusvahelist ärikarjääri ilma eelneva majandus- või ärivaldkonna taustata. Oodatud on üliõpilased teistelt erialadelt, karjäärimuutjad, ettevõtjad, spetsialistid teistest valdkondadest.     Kolme ja poole kuu jooksul (29 jaanuar kuni 15.mai 2024) omandatakse teadmisi järgmistes valdkondades: tarbija- ja ettevõtjateooria, erinevad turustruktuurid ja turu efektiivsus; raha ajaväärtus, riski ja tasuvuse kontseptsioonid, finantsinstrumendid, kapitali eelarvestamise tehnikad ja finantsstatistika; kuluarvestuse meetodid ja tehnikad, kulude-maht-tulu analüüs, kulude teabe kasutamine otsuste tegemisel; finantsplaneerimine ja eelarvestamine; tõhus suhtlus rahvusvahelises ärikeskkonnas, erinevad suhtluskanalid ning oskused suhtlemisbarjääride ületamiseks. Õppimine toimub rahvusvahelises keskkonnas, väikeses grupis koos bakalaureuseõppe tudengitega. Lisaks programmis nimetatud loengupäevadele eeldab kursuse maht ka iseseisvate tööde tegemist. Õppekohtumised toimuvad tööpäeviti perioodil 29. jaanuar kuni 15.mai. Täpne ajakava selgumisel. Õppekohtadele registreerumine on alanud ning on avatud 25. jaanuarini või vabade kohtade lõppemiseni. Soodushind kehtib kuni 10.jaanuarini. Osalejatelt eeldatakse lõpetatud keskharidust ning inglise keele oskust minimaalselt B2 tasemel ning läbitud vestlust EBSi esindajaga. Broneeri online vestluse aeg siin (jõulude ja aastavahetuse vahel vestlusi ei toimu!) Ostukeskkond MYEBSis avatakse detsembri lõpul. Ostu saad ise vormistada nii eraisikule või ettevõtele. Töötukassa klientidel toimub programmi registreerumine ainult läbi e-töötukassa. Lisainfo: avatudulikool@ebs.ee     Estonian Business School, Lauteri 3, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public