Sündmus

19 01.24

🌿 Keskkonnasõbralikuks: muutused ettevõtte tasemel mikrokraadi programm alustab

19.01.2024 10:00 - 15.03.2024 17:00
Estonian Business School, Lauteri 3, Tallinn

Meie uusim mikrokraadi programm Going Green: Company Level Changes mis võimaldab osalejatel juhtida jätkusuutlikku arengut organisatsioonis, vähendades keskkonnamõju, suurendades sotsiaalset vastutustunnet ja võimaldades ettevõttel tagada pikaajalise kasumlikkuse. 
 

Programm annab teadmisi eetilist otsustamisest, toetades ettevõtete mainet ning lahendades eetilisi ja õiguslikke väljakutseid. Teadmised toote elutsükli kujundamisest ja säästvast turundusest avavad tee jätkusuutlike toodete ja vastutustundlike turundusstrateegiate arendamiseks.
 

Mikrokraad on mõeldud neile kes soovivad rohelistele nõuetele vastamiseks paremini mõista ettevõtte tasandi muudatusi, ning juhtivtöötajatele, sh juhtidele, kes vastutavad strateegilise suuna seadmise ja elluviimise eest.
Osalemine eeldab eelnevaid teadmisi jätkusuutlikuse valdkonnast, töötamist roheteemade valdkonnas või eelneva testi läbimist (täpsustame konsultantsiooni ajal). Algajatele soovitame rohedemaade mikrokraadi Green Transition and Sustainable Economy, mis algab augustis 2024.

Peamised teemad

  • Eetilised otsused ärikontekstis
  • Ringmajanduse mudelite kavandamine ja juhtimine
  • Toote elutsükli analüüs.
  • Turundusstrateegiate ja taktikate jätkusuutlikkuse hindamine ja parandamine.
  • Kriitiline mõtlemine ja probleemide lahendamine keerulistes keskkonna- ja eetikavaldkondades.

Õppekohtumised toimuvad reedeti ja laupäeviti üle ühe nädala, kell 10.00-17.00 (kokku 9 nädalat) ajavahemikul 19. jaanuar kuni 15. märts 2024. Õppimine toimub koos EBSi magistrantidega ning lisaks programmis nimetatud loengupäevadele eeldab kursuse maht ka iseseisvate tööde tegemist. 
 

Õppekohtadele registreerumine on alanud ning on avatud 10. jaanuarini või vabade kohtade lõppemiseni. Soodushind kehtib kuni 21. detsembrini.

Kui sa ei ole praegune EBSi üliõpilane, siis soovitame enne jõule konsulteerida meiega, et saaksid varakult broneerida koha soodushinnaga! Broneeri aeg siin (22.12.23- 3.01.24 vestlusi ei toimu). Ostukeskkond MYEBSis avatakse detsembri lõpus Osalejatelt eeldatakse lõpetatud kõrgharidust ning inglise keele oskust minimaalselt B2 tasemel.
Lisainfo: avatudulikool@ebs.ee

"Muutuvas maailmas võidab see, kes maailmaga koos käib, käib natukene kiiremini kui maailm." Lennart Meri

Add to Calendar 2024-01-19 10:00:00 2024-03-15 17:00:00 🌿 Keskkonnasõbralikuks: muutused ettevõtte tasemel mikrokraadi programm alustab Meie uusim mikrokraadi programm Going Green: Company Level Changes mis võimaldab osalejatel juhtida jätkusuutlikku arengut organisatsioonis, vähendades keskkonnamõju, suurendades sotsiaalset vastutustunnet ja võimaldades ettevõttel tagada pikaajalise kasumlikkuse.    Programm annab teadmisi eetilist otsustamisest, toetades ettevõtete mainet ning lahendades eetilisi ja õiguslikke väljakutseid. Teadmised toote elutsükli kujundamisest ja säästvast turundusest avavad tee jätkusuutlike toodete ja vastutustundlike turundusstrateegiate arendamiseks.   Mikrokraad on mõeldud neile kes soovivad rohelistele nõuetele vastamiseks paremini mõista ettevõtte tasandi muudatusi, ning juhtivtöötajatele, sh juhtidele, kes vastutavad strateegilise suuna seadmise ja elluviimise eest. Osalemine eeldab eelnevaid teadmisi jätkusuutlikuse valdkonnast, töötamist roheteemade valdkonnas või eelneva testi läbimist (täpsustame konsultantsiooni ajal). Algajatele soovitame rohedemaade mikrokraadi Green Transition and Sustainable Economy, mis algab augustis 2024. Peamised teemad Eetilised otsused ärikontekstis Ringmajanduse mudelite kavandamine ja juhtimine Toote elutsükli analüüs. Turundusstrateegiate ja taktikate jätkusuutlikkuse hindamine ja parandamine. Kriitiline mõtlemine ja probleemide lahendamine keerulistes keskkonna- ja eetikavaldkondades. Õppekohtumised toimuvad reedeti ja laupäeviti üle ühe nädala, kell 10.00-17.00 (kokku 9 nädalat) ajavahemikul 19. jaanuar kuni 15. märts 2024. Õppimine toimub koos EBSi magistrantidega ning lisaks programmis nimetatud loengupäevadele eeldab kursuse maht ka iseseisvate tööde tegemist.    Õppekohtadele registreerumine on alanud ning on avatud 10. jaanuarini või vabade kohtade lõppemiseni. Soodushind kehtib kuni 21. detsembrini. Kui sa ei ole praegune EBSi üliõpilane, siis soovitame enne jõule konsulteerida meiega, et saaksid varakult broneerida koha soodushinnaga! Broneeri aeg siin (22.12.23- 3.01.24 vestlusi ei toimu). Ostukeskkond MYEBSis avatakse detsembri lõpus Osalejatelt eeldatakse lõpetatud kõrgharidust ning inglise keele oskust minimaalselt B2 tasemel. Lisainfo: avatudulikool@ebs.ee "Muutuvas maailmas võidab see, kes maailmaga koos käib, käib natukene kiiremini kui maailm." Lennart Meri Estonian Business School, Lauteri 3, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public