Sündmus

08 01.20

Matemaatika kursused põhikooli lõpetajale

08.01.2020 17:30 - 13.05.2020 19:00
A.Lauteri 3

EBS Gümnaasium koostöös EBS ülikooliga alustavad põhikooli lõpetajatele mõeldud matemaatika kursustega, et toetada õpilasi ettevalmisamisel põhikooli lõpueksamiks. 

Kursus on e-õppe toega, interaktiivne ja koosneb kahest osast.

 

Jaanuarist märtsini keskendutakse 2 korda nädalas esmaspäeviti ja kolmapäeviti põhjalikult gümnaasiumi sisseastumiskatsetele ja märtsist maini 1 kord nädalas kolmapäeviti toimub valmistumine põhikooli matemaatika lõpueksamiks.

 

Ülesannete valikul on lähtutud põhikooli riiklikust õppekavast ja Innove poolt koostatud eksamiülesannetest. Kursus toimub südalinnas kaasaegses õppekeskkonnas e-õppe ja interaktiivse õppe toega.

 

Koolitust viib läbi tunnustatud matemaatika õpetaja ja õppejõud Evelin Reila, kellel on pikaajaline kogemus õpilaste ettevalmistamisel nii põhikooli lõpueksamiteks, gümnaasiumis õpingute jätkamiseks kui ka gümnaasiumi riigieksamiteks. 

 

Registreeru kursusele 

Add to Calendar 2020-01-08 17:30:00 2020-05-13 19:00:00 Matemaatika kursused põhikooli lõpetajale EBS Gümnaasium koostöös EBS ülikooliga alustavad põhikooli lõpetajatele mõeldud matemaatika kursustega, et toetada õpilasi ettevalmisamisel põhikooli lõpueksamiks.  Kursus on e-õppe toega, interaktiivne ja koosneb kahest osast.   Jaanuarist märtsini keskendutakse 2 korda nädalas esmaspäeviti ja kolmapäeviti põhjalikult gümnaasiumi sisseastumiskatsetele ja märtsist maini 1 kord nädalas kolmapäeviti toimub valmistumine põhikooli matemaatika lõpueksamiks.   Ülesannete valikul on lähtutud põhikooli riiklikust õppekavast ja Innove poolt koostatud eksamiülesannetest. Kursus toimub südalinnas kaasaegses õppekeskkonnas e-õppe ja interaktiivse õppe toega.   Koolitust viib läbi tunnustatud matemaatika õpetaja ja õppejõud Evelin Reila, kellel on pikaajaline kogemus õpilaste ettevalmistamisel nii põhikooli lõpueksamiteks, gümnaasiumis õpingute jätkamiseks kui ka gümnaasiumi riigieksamiteks.    Registreeru kursusele  A.Lauteri 3 EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public