Sündmus

03 06.21

Tervishoiu valdkonna juhi arenguprogrammi infopäev

15:30 - 16:45
online

Tervishoiu organisatsiooni juhtimine on vastutusrikas ning nõuab erialateadmisi, aga ka oskusi olla tulemuslik juht. 2021. aasta tervise kriis näitas, kui oluline on tervishoiuorganisatsioonide suutlikkus kiiresti tegutseda, kohaneda ja muutusi juhtida.

 

Kogu tervishoiu valdkond on muutumises, tulevad kasutusele uued tehnoloogiad, aina olulisemaks muutub parimate spetsialistide pidev arendamine ja väärtustamine. Sildu ehitatakse riikliku ja eratervishoiu vahel. Juhtidel ja juhtimiskvaliteedil on uue aja tervishoiusüsteemi ja – teenuse arendamisel kriitiline roll.

Novembris 2021 alustab Tervishoiuvaldkonna juhi arenguprogramm EBSis juba 6 korda.

 

Eelnevatel aastatel on programmis osalenud üle 60 tervishoiu valdkonna juhi - esindatud on olnud Sotsiaalministeerium, Eesti haiglad, Haigekassa, Eesti ravimifirmad ja perearstikeskused. Arenguprogramm on mõeldud organisatsioonide ja ettevõtete esindajatele, kelle töö on seotud inimese tervisega – sealhulgas tervishoiu ja sotsiaalvaldkonna-, ravimifirmade esinduste-, erapraksiste ja riiklike tervishoiuasutuste üksuste-, meditsiiniteenuste ettevõtete-, uuringukeskuste-, apteegivaldkonna juhtidele, jt.

Programmi tutvustav virtuaalne infopäev toimub 3. juunil algusega kl 15:30. Registreeru SIIN!  

 

Lisainfo koolitus@ebs.ee või telefonil +372 665 1323.

 

Add to Calendar 2021-06-03 15:30:00 2021-06-03 16:45:00 Tervishoiu valdkonna juhi arenguprogrammi infopäev Tervishoiu organisatsiooni juhtimine on vastutusrikas ning nõuab erialateadmisi, aga ka oskusi olla tulemuslik juht. 2021. aasta tervise kriis näitas, kui oluline on tervishoiuorganisatsioonide suutlikkus kiiresti tegutseda, kohaneda ja muutusi juhtida.   Kogu tervishoiu valdkond on muutumises, tulevad kasutusele uued tehnoloogiad, aina olulisemaks muutub parimate spetsialistide pidev arendamine ja väärtustamine. Sildu ehitatakse riikliku ja eratervishoiu vahel. Juhtidel ja juhtimiskvaliteedil on uue aja tervishoiusüsteemi ja – teenuse arendamisel kriitiline roll. Novembris 2021 alustab Tervishoiuvaldkonna juhi arenguprogramm EBSis juba 6 korda.   Eelnevatel aastatel on programmis osalenud üle 60 tervishoiu valdkonna juhi - esindatud on olnud Sotsiaalministeerium, Eesti haiglad, Haigekassa, Eesti ravimifirmad ja perearstikeskused. Arenguprogramm on mõeldud organisatsioonide ja ettevõtete esindajatele, kelle töö on seotud inimese tervisega – sealhulgas tervishoiu ja sotsiaalvaldkonna-, ravimifirmade esinduste-, erapraksiste ja riiklike tervishoiuasutuste üksuste-, meditsiiniteenuste ettevõtete-, uuringukeskuste-, apteegivaldkonna juhtidele, jt. Programmi tutvustav virtuaalne infopäev toimub 3. juunil algusega kl 15:30. Registreeru SIIN!     Lisainfo koolitus@ebs.ee või telefonil +372 665 1323.   online EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public