4 podcast´i ja ikka sama tulemus: juhid juhivad asjad juhtuma

Fotograaf Jürgen Vainola
Satelliit Aparaadio podcastfestivalil, foto Jürgen Vainola

Eelmisel nädalal toimunud Aparaadio podcastfestivali EBSi lava oli pühendatud ettevõtlus- ja juhtimisele ning suur tänu kõigile, kes tulid meid Aparaaditehasesse kuulama ja olid Elisa Stage vahendusel meiega!

 

Kokkuvõte laupäevastest podcastidest:

 

EBSi teaduse, arenduse ja innovatsiooni juht Andreas Veispak ja Soomest pärit ettevõtja ja visionäär Peter Vesterbacka arutlesid, mis on innovaatsioon õppimises ja hariduses. Kas ja kuidas on Eesti esirinnas oma lähenemisega õppimisele ning miks üldse õppida on vaja. Vesterbacka rõhutab, et õppima peaks mitte eksamiteks, vaid eluks. Veispak lisab, et kõige enam on inimesi innustanud uurima ja õppima sõna “miks?”.

 

Eesti Välissuhete Nõukoja podcast #maailmanaba, kus Harri Tiido juhitud vestlus keerles liidrikriisi ümber. Toomas Hendrik Ilves (endine EV president ja Tartu Ülikooli külalisprofessor), Marko Mihkelson (Riigikogu väliskomisjoni esimees) ja Liisa Past (McCaini instituudi liidrite programmi vilistlane) rõhutasid, et liidrid sünnivad konfliktis ja liider ongi see, kes millegi eest seisab.

 

Börsijutud podcast, kus Märten Kress (Dividend Investor) ja Markus Tamm (Trader Markus) arutlesid aktuaalsetel investeerimis- ja kauplemisteemadel. Tempokas ja esimene live salvestus keskendus kaupleja ja investeerija erisustele. Rõhutati oma investeerimisstrateegiale kindlaks jäämist ka kõikumiste olukorras.

 

grit.podcastis arutati, kuidas startup maailmas jõuda suurte klientideni. Käesolevas episoodis rääkisid saatejuhid Andreas Unt (Adact.me) ja Marelle Ellen (Promoty) Mattias Liivakuga, endise Fortumo, tänase Boku ettevõtte turundusstrateegiatest ja taktikatest.

 

Suured tänud korraldajatele Aparaadiost ja esinejatele selle inspireeriva päeva eest!