EBS kutsub osalema JCI Estonia Aastakonverentsil “Elustiil"

JCI aastakonverents
Konverents toimub 15.-16. septembril Tallinnas, Hestia Hotel Europas. JCI on juhtiv ülemaailmne noorte aktiivsete inimeste võrgustik, mille missioon on pakkuda arenguvõimalusi, mis innustavad noori inimesi positiivset muutust looma. Seekordse Aastakonverentsi peateemaks on elustiil. Eesmärgiks on muuta osalejad teadlikumaks oma elustiilist ning selle mõjust neile endale ja maailmale ning suunata seeläbi tegema jätkusuutlikumaid valikuid.

Konverentsi esimesel päeval, reedel, 15. septembril keskendutakse taustateadmiste andmisele ettevõtluse vaatenurgast, vastates küsimustele, mis on elustiil, kuidas see ühiskonnas kujuneb, kuidas töö mõjutab elustiili ja vastupidi. Esinemistest saab vastuse sellele, mis on praegused megatrendid ja kes on diginomaadid. Samuti annab konverents häid praktilisi nõuandeid, kuidas jõuda oma elustiiliärini.

Konverentsi teisel päeval, laupäeval, 16. septembril on fookuses isiklik elu ja areng. Analüüsitakse koos, milline on igaühe elustiil ning millist elustiili tahaksime ning anname osalejatele näpunäiteid ja juhiseid, kuidas oma unistuste poole liikuda, sh räägitakse tervislikest eluviisidest, finantstarkusest ja sotsiaalmeediast.

Konverentsi esinejate hulgas on ka EBSi rektor, professor Meelis Kitsing, kes kõneleb teemadel “Mis on elustiil? Kuidas mõjutab maailmas toimuv (majandus, tehnoloogia areng, poliitiline olukord, keskkond jpm) meie elustiilivalikuid ning kuidas mõjutavad meie elustiilivalikud maailma?”.

Konverents on eestikeelne. Põnevatest ettekannetest pungil ajakavaga saab tutvuda SIIN 

EBSi perele kehtib soodushind – kogupakett 139 eurot! Registreerumisel kasutada @ebs.ee e-posti aadressi ning lisada tasumise kommentaarina märksõna EBS. Registreerumine on avatud kuni 11. septembrini. Erinevate osaluspakettidega saab tutvuda ning end kirja panna SIIN  

JCI kohta leiab rohkem infot SIIT

Küsimuste korral võib julgesti ühendust võtta JCI Estonia Aastakonverentsi 2023 “Elustiil” projektijuhi Kati Milleriga: kati.miller@mail.ee, / 5800 2318