EBS võõrustab valdkonna tipptegijat!

a
Sel nädalal on meil rõõm võõrustada prof. Edita Gimžauskienėt, majandusarvestuse professorit, strateegiliste partnerluste aseprorektorit Kaunase Tehnoloogiaülikoolist (KTU) ja Balti Juhtimisarengu Assotsiatsiooni (BMDA) presidenti. Tema külastus EBS-i toimub Erasmus+ programmi raames ning viibib siin kahe seminari raames.

Edita Gimžauskienė: „Noored ettevõtjad ja idufirmad on innovatsiooni ökosüsteemis tähtsad tegijad. Täna hommikul veetsin neli akadeemilist tundi EBSi „Ettevõtlus digiajastul“ programmi tudengitega. Tudengid olid tõeliselt targad! Mulle valmistas üllatust, et nende ideed on väga küpsed, arvestades, et tegu on alles teise aasta bakalaureuseõppe tudengitega. Minu ülesanne oli rääkida teemal ‘Finantsaspektid laienemisstrateegiates’. Otsustasin alustada ärimudelite suurest pildist, minnes süvitsi erinevatesse kasvustrateegiatesse, kulustruktuuridesse ja hinnamudelitesse.“

Lisaks mainitud loengule, annab Edita Gimžauskienė meie rahvusvahelise ärijuhtimise tudengitele juhtimisarvestuse loengu teemal „Sooritusmõõdikud“. Tema vastuvõttu on korraldanud Aet Toots, meie intBBA programmi juht, ja Anto Liivat, bakalaureuseõppe juht - aitäh teile!