Kõikidel EBS Alumni Golfidel mänginud Peep Aaviksoo: “Meeskonnamängu võlu on nii spordis kui äris”

Peep Aaviksoo
Peep Aaviksoo (foto: Andres Raudjalg)
Eeloleval reedel, 21. septembril kogunevad golfaritest ebsikad taas Jõelähtme golfiradadele. Traditsiooniliselt just Madisepäeval toimuv turniir on leidnud kindla koha ebsikate ajagraafikus ja toob kokku nii mõõduvõtmiseks gofiradadel, aga ka sundimatuks networkinguks.

Viimastel aastatel on mängitud meeskondlikku punktimängu, mistõttu tõmbab Peep Aaviksoo paralleeli juhtimise ja golfi vahele: “Kõige tähtsam on mängu plaan,” ütleb ta ja lisab, et golfis võib tänu Händicap süsteemile tasemelt kehvema mängija panus olla lõppresultaadi juures olulisem kui väga hea mängija oma. Aaviksoo lisab, et meeskonnamäng toob nii äris kui spordis välja inimeste tõelise potentsiaali. 
 
Igal EBSi golfivõistlusel kohalkäinuna kirjeldab ta sündmust nii: “See on kuidagi kammerlik sündmus, mis ei löö massiga, vaid mõnusa vibega!” Mõõduvõtu golfiradadel lõpetab ühine õhtusöök, kus lisaks maitsvale söögile saab nautida ka osalejate ja nende ettevõtete poolt välja pandud auhinnasadu. Tühjade kätega koju ei lähe keegi. 
 
Registreerimise tähtaeg on 19. september 2018. Registreerida on võimalik e-posti teel: sirli.kalep@ebs.ee. Osavõtutasu: 60€ mängijatele, kes ei oma EGCC mänguõigust, 35€ mängijatele, kes omavad 2018. a. aktiivset mänguõigust EGCC’s. Võistluse osavõtutasu sisaldab harjutuspalle, võistlusjärgset toitlustust ja auhindu. 
 
Golfivõistluse kulgu saab kõige paremini jälgida EBSi Instagrami kontol.