Kuidas teha nii, et ringne ja jätkusuutlik mõtteviis ei jääks vaid arutelu ja loosungite tasandile?

pilt

Ehk ainult teadlikult ja tulemuslikult neid protsesse juhtides. Juhid juhivad ju asjad juhtuma. EBS Executive Education on koostöös valdkonna ekspertkogu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi, Miltton New Nordicsi ja PricewaterhouseCoopersiga koostöös disaininud juhtimisprogrammi, mille lõpetaja omab arusaama ringsest majandusmudelist ning on valmis ettevõtte transformatsiooniprotsessi edukalt juhtima ja juurutama.

 

Edukas 21. sajandi juht omab teadmisi ja oskusi juhtimaks ettevõtteid läbi muutuste, kaasates selleks talente ning tuues esile ettevõtte väärtuse ja panuse laiemasse keskkonda. Keskkonna-, sotsiaal- ja hea valitsemistava teemadele keskenduv vastutustundlik ehk ESG-ga (Environmental, Social and Governance) arvestav juhtimine on tänaseks Eestis laialdaselt tähelepanu saanud. Ootusest ettevõtete ringsest majandusmudelist lähtuvale tegutsemisele on saanud reaalsus. Enam ei küsita, et kas ettevõte peaks toimima vastutustundlikult, vaid kuidas seda teha?

 

Programm on mitmel moel ainulaadne, sest

  • Keskendub vastutustundliku juhtimise globaalsetele trendidele, mida aitavad lahti mõtestada valdkonna parimad praktikud Eestist.
  • Praktiline iseloom läbi töötubade, harjutuste ja kasutatavate meetodite. Ehk minimaalselt loenguid, maksimaalselt arutelu, uute teadmiste rakendamist oma organisatsioonis ja mõttevahetusi praktikutega.
  • Selge fookus osalejate juhtimisoskuste ja -kvaliteedi tõstmisele eesmärgiga transforamtsiooniprotsessi oma ettevõtetes tulemuslikult juhtida.

 

Osalejakogemuse maksimeerimiseks võtame programmi 1. lendu vastu 18 osalejat. Grupi suurus võimaldab ka praktikutel, programmijuhtidel ja läbiviijatel anda 1-1’le tagasisidet ja disainida õpiprotsessi vastavalt grupi tagasisidele. ESG juhi arenguprogrammi 1. lend stardib 20. septembril. Tutvu programmiga ja registreeru SIIN.