Nick Vocht

Nick_Vocht.jpg

 

Nimi: Nick Vocht
Lõpetatud eriala: Topelt kraadiõpe: Kaubandus ja majandus (Rotterdam) + Ärijuhtimine (EBS)
Välja antud kraad: Topelt Magistrikraad /
Lõpetamise aasta: 2004
Praegune töökoht: North Sea Lubricants B.V.
Ametikoht: direktor
Elukoht: Madalmaad

 

Kelleks Te soovisite saada täiskasvanuna? Veterinaariks.

 

Milline on Teie edu moto, elu moto? Muuta hobi oma tööks (osaks oma tööst) kui võimalik ning mitte karta astuda välja oma mugavustsoonist siis, kui peaksid avanema uued võimalused.

 

Millist raamatut Te soovitaksite igale EBS-i tudengile lugemiseks? Vajaduste hierarhia: inimmotivaatorite teooria - Abraham H. Maslow.

 

Millised on Teie töökohustused? North Sea Lubricants B.V. on Madalmaades resideeruv ülemaailmselt tuntud ettevõte ning määrdeõlide bränd. Meie Rotterdami lähedal asuv tehas pakub konkurentsivõimeliste hindadega laialdast tootevalikut importööridele terves maailmas. Mina, kui ettevõtte direktor, vastutan kogu ettevõtte tegevuse eest. See tähendab ettevõtte müüginumbrite suurendamist, sidemete sõlmimist ning alalhoidmist tarnijatega ning vajadusel ka turundus- ja müügistrateegiate väljatöötamist.

 

Miks valisite Te oma õpinguteks EBS-i? 2002. aastal oli topeltkraadi võimalik omandada Ameerika Ühendriikides, Inglismaal, Saksamaal, Austraalias ning Eestis. Eesti oli selles osas kõige „ebatavalisem riik“ ning olles tutvunud EBSiga, tundus see olevat kõige huvitavam valik teistega võrreldes.

 

Mis on kõige olulisem, mida Te olete EBSis õppinud? EBS pakkus mulle ideaalselt tasakaalustatud valiku professionaalseid loenguid nii kohalike kui ka välislektorite poolt + laialdase valiku huvitavaid sotsiaalseid üritusi. See on oluline nii ülikoolis õpitavate aastate jooksul kui ka edaspidiseks eluks, selleks et aru saada kui väga on tasakaaalustatud eluks vaja nii karjääri kui ka sotsiaalset elu, mitte ainult ühte või teist.

 

Millisele inimesele on EBS sobiv koht õppimiseks? EBS sobib õppimiseks igasugustele inimestele, nii kohalikele kui ka välismaalastele, kes soovivad saada professionaalideks ühel paljudest koolis õpetatavatest erialadest. Loenguid annavad inimesed, kes on töötanud konkreetsetes valdkondades, mis annab võrratult rohkem kui vaid õpikutes esitatud materjali meelde jätmine.

 

Mida soovitaksite Te praegustele EBSi üliõpilastele? EBS pakub ideaalset kombinatsiooni professionaalsetest loengutest ja sotsiaalsest võrgustikust. Kasutage nii omandatud oskusi kui ka EBSist saadud võrgustikku selleks, et astuda oma elus ja karjääris järgmine samm.