Priit Viru

Priit-Viru.jpg

 

Nimi: Priit Viru 
Lõpetatud eriala: Rahvusvaheline ärijuhtimine 
(spetsialiseerumisega strateegilisele finantsjuhtimisele)
Saadud kraad: MA
Lõpetamise aasta: 2010
Praegune töökoht: Adcash
Amet: Tegevjuht

 

Kelleks soovisid suureks kasvades saada? Olümpiavõitjaks.

 

Milline on Sinu edu moto? Work smart, play hard.

 

Millist raamatut soovitad igal EBSikal lugeda? Ayn Rand „The Fountainhead“.

 

Millega Sa tööalaselt tegeled? Adcash on internetireklaami ettevõtte, mis tegutseb globaalselt 249 riigis ja territooriumil. Oleme tegevad turul, mis kasvab keskmiselt 30% aastas ja kus konkureerime igapäevaselt ettevõtetega nagu Google ja Facebook. Finantsjuhina kuulub minu vastutusvaldkonda kõik, mis on seotud grupi finantsidega. Ettevõtte executive teami liikmena panustan igapäevaselt ka ettevõtte juhtimise, arengu ja strateegiaga seotud küsimuste lahendamisse. Minu kolleegideks on üle 135 oma ala professionaali 21 riigist.   

 

Miks valisid õpinguteks just EBSi? Valisin EBSi mitmel põhjusel, millest peamisteks olid EBSi praktiline lähenemine majandushariduse andmisele ning EBSi rahvusvahelisus. Samuti mängis rolli EBSi eksklusiivsus – Tartu Ülikoolis asus samal aastal majandust õppima 400 inimest, meie EBSi bakalaureuse kursusel alustas 2005. aastal kokku vähem kui 50 inimest.

 

Mis on olulisim, mille EBSist enda jaoks kaasa said? EBSist sain kaasa ambitsiooni tegutseda suurelt ja rahvusvaheliselt. EBS on avardanud minu maailmapilti, andnud rahvusvahelise tutvusvõrgustiku ning arusaama, et tagasihoidlikkuseta jõuab elus kaugemale.  

 

Millisele inimesele on EBS mõeldud? EBS suudab pakkuda iga valdkonna inimesele midagi. EBS annab vajalikud põhitõed ja teadmised, mida ettevõtlik inimene saab rakendada igas valdkonnas.  

 

Millise soovituse annaksid kaasa praegustele EBSikatele? Haridus on oluline, aga EBS annab palju muudki. Leia enda jaoks sobiv tasakaal ja võta endaga kaasa kõik, mida EBS pakub. Eriti soovitaksin kasutada võimalust minna vahetusüliõpilasena välismaale õppima – see on kogemus, mida Sa tagantjärgi ei kahetse!