Victoria Tääker

Victoria-Tker.jpg

 

Nimi: Victoria Tääker 
Lõpetatud eriala: Rahvusvaheline ärijuhtimine
Saadud kraad: BA
Lõpetamise aasta: 2017
Praegune töökoht: Upgraded Technologies
Amet: Tegevjuhi assistent

 

Kelleks soovisid suureks kasvades saada? Moeloojaks.

 

Milline on sinu edu moto? Olen tänases muutuvas maailmas enim hinnanud rohkeid enesearendamise väljundeid ning võimalust teha ja kogeda palju mitmetes erinevates valdkondades. Seeläbi ammutatud oskused ja kogemused loovad mitmekülgse pagasi, millega silma paista ja pakkuda olulist väärtust.

 

Millist raamatut soovitad igal EBSikal lugeda? Julgen soovitada Brent Adamsoni ja Matthew Dixoni raamatut “The Challenger Sale: Taking Control of the Customer Conversation”.

 

Millega sa tööalaselt tegeled? Töötan täna Y-Combinatorist tuule tiibadesse saanud edukas fintech-start-upis, mis soodustab nutiseadmete kuutasupõhist tarbimist ning jätab minevikku asjade omamise. Professionaalse meeskonnaga koos töötades näen igapäevaselt, kuidas opereerida maailmavallutusplaanidega ettevõtet ning juhtida rahvusvahelist tiimi. Ammutades pidevalt uusi ideid ja õppides oma ala parimatelt, kogun tugeva pagasi ning julguse, et ühel päeval ka enda paberile pandud ärimudelid teoks teha kordamata teiste tehtud vigu.

 

Miks valisid õpinguteks just EBSi? Olen ettevõtlust oma kasvamise jooksul vanemate kõrvalt näinud juba 23 aastat ning EBS Eesti juhtiva ettevõtlusõpet pakkuva ülikoolina oli selleks kõige selgem valik.

 

Mis on olulisim, mille EBSist enda jaoks kaasa said? EBS on nende aastate jooksul andnud kuhjaga praktilisi teadmisi, julguse tegutseda ja toonud minu kõrvale hulganisti tublisid ja tegusaid noori inimesi, kellega tulevikus suuri asju teha. EBSi üliõpilasesinduse aseesimehena olen saanud õppida inimeste juhtimist ja koordineerimist ning seda ka rahvusvahelisel tasandil.

 

Millisele inimesele on EBS mõeldud? EBS on mõeldud eelkõige tegutsemishimulisele ja avatud inimesele, kes soovib arendada enda ärialaseid oskusi, luua tugevat ja laiapõhjalist kontaktide võrgustikku ning pakkuda tänu omandatud teadmistele enda töödes ja tegemistes olulist lisaväärtust. Rahvusvahelise ärijuhtimise kursusega liitudes leidsin eest palju särasilmseid tudengeid, kelle sihikindlus on ajas ainult kasvanud.

 

Millise soovituse annaksid kaasa praegustele EBSikatele? Tänastele tudengitele soovitan kindlasti seda, et haarake kinni ja kasutage igat võimalust, mida kool teile pakub. Kolm aastat pärast õpingute alustamist EBSis saan vaid kinnitada, et kõik kooli poolt võimaldatud projektid, kursused ja kohatud inimesed on mind elus ainult edasi viinud.