Event

11 09.24

Tehisintellekt organisatsiooni võimestajana edasijõudnutele (TOVE) 2. lend

09:30 - 13:30
Lauteri 3, Tallinn

Saa tehisintellekti potentsiaalist maksmimum ehk kuidas panna AI enda ja oma ettevõtte jaoks tulu teenima?

Tulenevalt "Tehisintellekt organisatsiooni võimestajana" koolituse osalejate soovist, oleme väljatöötanud uue koolituse, mis on oma tasemelt edasijõudnutele ja suunatud osalejatele, kellel on juba kogemus tehisaru kasutamisega ning soovivad oma oskused viia uuele tasemele, et sellest saada maksimumi.

 

TOVE koosneb kolmest osast:

  • Loov-AI tööriistad ja tehnikad edasijõudnutele.
  • Äriprotsesside automatiseerimine AI abil.
  • Organisatsiooni andmete ja info väärindamine AI abil.

Koolitusprogramm toimub 2 kuu jooksul, kolmel kohtumisel, koolituspäevade kestus on 09.30-13.15. Soovitus on, et osaleja omab tasulist ChatGPT programmi.

Add to Calendar 2024-09-11 09:30:00 2024-09-11 13:30:00 Tehisintellekt organisatsiooni võimestajana edasijõudnutele (TOVE) 2. lend Saa tehisintellekti potentsiaalist maksmimum ehk kuidas panna AI enda ja oma ettevõtte jaoks tulu teenima? Tulenevalt "Tehisintellekt organisatsiooni võimestajana" koolituse osalejate soovist, oleme väljatöötanud uue koolituse, mis on oma tasemelt edasijõudnutele ja suunatud osalejatele, kellel on juba kogemus tehisaru kasutamisega ning soovivad oma oskused viia uuele tasemele, et sellest saada maksimumi.   TOVE koosneb kolmest osast: Loov-AI tööriistad ja tehnikad edasijõudnutele. Äriprotsesside automatiseerimine AI abil. Organisatsiooni andmete ja info väärindamine AI abil. Koolitusprogramm toimub 2 kuu jooksul, kolmel kohtumisel, koolituspäevade kestus on 09.30-13.15. Soovitus on, et osaleja omab tasulist ChatGPT programmi. Lauteri 3, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public