Jekaterina Sirak

Jekaterina Sirak

Jekaterina Sirak

EBS Executive Education koostööpartner&koolitaja
Jekaterina Sirak jagab oma teadmisi ja praktilisi kogemusi järgmistes arenguprogrammides:

 

Lühitutvustus

Linkedin

 

Jekaterina Sirak on töötanud erinevatel juhtivatel positsioonidel Baltikumi ühes suurimas jaekaubandusettevõttes Rimi Baltic Group alates 2008. aastast, sh. üle kahe aasta välisriigis. Tal on olnud suurepärane võimalus panna kokku erinevatest rahvustest ja riikidest meeskond ning käivitada uus organisatsiooni osa.  
 
Jekaterina usub, et meie enda elu erinevate valdkondade audit võiks olla sama loomulik ja lahutamatu osa, kui see on ettevõtetes. Võime saada ettevõtte juhiks, kuid palju tähtsam on osata juhtida enda elu. Omades kümneaastast mitmekülgset ärikogemust ning uskudes coachivasse juhtimisstiili, arvab Jekaterina, et aeg-ajalt tasub oma elu pealispinnast sügavamale vaadata ning veenduda, kas valitud vektor toob ellu endiselt palju tähendusrikkust ja kvaliteeti või vajab see siiski kohendamist. 
 
Jekaterina on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna (BA) ja rahvusvahelise ärijuhtimise EBSis (MA). Ta on täiendanud ennast ka Riia Stockholm School of Economics`is, lõpetades Rimi Business School`i aastal 2011, samuti läbinud ICA Leadership and Business Development Programmi Said Business School´is, Oxfordi Ülikoolis aastal 2017.
 
Jekaterina on läbinud AoEC Practitioner Diploma in Executive Coaching programmi ja on diplomeeritud Executive Coach.. 
 
Lemmiktsitaat: “Knowing others is intelligence; knowing yourself is true wisdom. Mastering others is strength; mastering yourself is true power. If you realize that you have enough, you are truly rich.” (Lao Tzu, Tao Te Ching)