Annika Arras

Annika Arras

Annika Arras

KAJA ja ESG arenguprogrammide koolitaja
Lühitutvustus

Annika Arras, Miltton New Nordics, tegevjuht, partner

Linkedin

 

Annika Arras on Milttoni asutaja, partner ja tegevjuht Eestis, olles samaaegselt ka Põhjamaade suurima konsultatsioonigrupi Miltton Group regioonijuht Uues Põhjalas. Miltton on Eestis juhtivagentuur valitsussuhetes ja strateegilises kommunikatsioonis omades esindust ka Brüsselis.

 

Annika on üks kogenumaid poliitilise kommunikatsiooni eksperte Euroopas tänu oma üle kümnendi kestnud kogemusele Reformierakonna kampaaniajuhina. Selle kogemuse baasil on ta konsulteerinud erinevaid organisatsioone tänaseks juba 16 riigis –  Kaukaasiast Põhjamaadeni, Brüsselist Berliinini ja omab seeläbi head võrgustikku nii äri-, diplomaatia- kui poliitika vallas.

 

Annika kliendiportfelli kuuluvad mitmed tunnustatud ettevõtted finants-, tehnoloogia- ja logistikasektoris, ning ta konsulteerib ka personaalselt erinevate ettevõtete tippjuhte ning poliitikuid mainekujunduse ja avaliku kaasamise küsimustes. Samuti nõustab ta Alliance of Liberals and Democrats Party stateegilise kommunikatsiooni konsultandina erinevaid poliitilisi organisatsioone ja avaliku sektori esindajad erinevatelt juhtimistasanditelt väljaspool Eestit.

 

2016. aastal asutas Annika European Women's Academy of Political Leadership, kus ta koolitab naispoliitikuid eesmärgiga anda neile edasi teadmisi, mis on eelduseks edukaks poliitiliseks karjääriks nii riiklikul kui munitsipaaltasandil.