Osakonnad

Õppeosakond

nimi ametikoht e-post telefon
Monika Siiraki Õppeosakonna juhataja monika.siiraki@ebs.ee +372 665 1377
Liina Reimann Vastuvõtu ja üliõpilaskogemuse projektijuht liina.reimann@ebs.ee +372 665 1340
Sheila Süda Bakalaureuse õppekavade konsultant sheila.syda@ebs.ee +372 665 1321
Made Katsević  Bakalaureuse õppekavade konsultant made.katsevic@ebs.ee +372 665 1334 
Kaisa Lindenburg Konsultant (PhD, magistriõpe) kaisa.lindenburg@ebs.ee +372 665 1320
Anu Sõeruer Õppekorralduse peaspetsialist anu.soeruer@ebs.ee +372 665 1332
Kertu Piiriselg Õppekorralduse spetsialist kertu.piiriselg@ebs.ee +372 665 1326
Karmen Harju Õppesekretär karmen.harju@ebs.ee +372 665 1325
Karin Meibaum Õppesekretär karin.meibaum@ebs.ee +372 665 1319
 

Kommunikatsiooni ja infotehnoloogia osakond 

nimi ametikoht e-post telefon
Mari-Liis Põld Kommunikatsiooni ja infotehnoloogia osakonna juhataja mari-liis.pold@ebs.ee  +372 665 1381
Katrin Järv Vilistlas- ja partnersuhete projektijuht katrin.järv@ebs.ee

+372 506 8627

Kerli Grauberg Välissuhete projektijuht kerli.grauberg@ebs.ee +372 665 1314
Kati Kirsipuu Välissuhete ja Erasmus+ koordinaator kati.kirsipuu@ebs.ee  +372 665 1369
Liisa Maide Turunduskommunikatsiooni projektijuht  liisa.maide@ebs.ee  +372 665 1355 
Sjuzana Solonenkova Turunduse projektijuht sjuzana.solonenkova@ebs.ee +372 665 1366
Karmen-Maria Kotter Turundus- ja kommunikatsiooni spetsialist karmen.kotter@ebs.ee +371 665 1346
Maris Moorus Projektijuht maris.moorus@ebs.ee  
Marko Puusaar Õppearenduse spetsialist  marko.puusaar@ebs.ee  +372 5552 0783
Riho Saamel IT-spetsialist  riho.saamel@ebs.ee  +372 665 1375 
Raiko Koorem IT tugispetsialist raiko.koorem@ebs.ee +372 665 1336
Katre Soon *Lapsehoolduspuhkusel katre.soon@ebs.ee  
Helen Siimsen *Lapsehoolduspuhkusel helen.siimsen@ebs.ee   

Finants- ja haldusosakond

nimi ametikoht e-post telefon
Tõnu Küttmaa Finants- ja haldusosakonna juhataja tonu.kyttmaa@ebs.ee +372 665 1305

 

Raamatupidamine

nimi

ametikoht e-post telefon
Tiina Veikesaar Pearaamatupidaja tiina.veikesaar@ebs.ee +372 665 1306
Relje Vuks Raamatupidaja relje.vuks@ebs.ee +372 665 1304
Maret Kirs Raamatupidaja maret.kirs@ebs.ee +372 665 1304

 

Raamatukogu

nimi ametikoht e-post telefon
Eda Pihu-Lainela Raamatukogu juhataja eda.pihu-lainela@ebs.ee +372 665 1307
Sirje Märss Infospetsialist sirje.marss@ebs.ee +372 665 1308
Elizabeth-Maria Siitam Infospetsialist elizabeth.siitam@ebs.ee  +372 665 1307
Katrin Talvi Infospetsialist katrin.talvi@ebs.ee +372 665 1307