Osakonnad

Õppeosakond

nimi ametikoht e-post telefon
Monika Siiraki Õppeosakonna juhataja monika.siiraki@ebs.ee +372 665 1377
Liina Reimann Üliõpilaskogemuse juht liina.reimann@ebs.ee +372 665 1340
Sheila Süda Bakalaureuse õppekavade konsultant sheila.syda@ebs.ee +372 665 1321
Made Katsević  Bakalaureuse õppekavade konsultant, praktika koordinaator made.katsevic@ebs.ee +372 665 1334 
Kaisa Lindenburg Konsultant (PhD, magistriõpe) kaisa.lindenburg@ebs.ee +372 665 1320
Anu Sõeruer Õppekorralduse peaspetsialist anu.soeruer@ebs.ee +372 665 1332
Kertu Piiriselg Õppekorralduse spetsialist kertu.piiriselg@ebs.ee +372 665 1326
Karmen Harju Õppesekretär karmen.harju@ebs.ee +372 665 1325
Karin Meibaum Õppesekretär karin.meibaum@ebs.ee +372 665 1319

Turunduse, kommunikatsiooni ja rahvusvaheliste suhete osakond

nimi ametikoht e-post telefon
Liisa Maide Turunduse, kommunikatsiooni ja rahvusvaheliste suhete osakonna juhataja liisa.maide@ebs.ee +372 665 1355
Sheila Süda Välissuhete projektijuht sheila.syda@ebs.ee +372 665 1321
Kati Kirsipuu

Erasmus+ programmi projektijuht

kati.kirsipuu@ebs.ee  +372 665 1369
Älice Mitt Vilistlas- ja partnersuhete projektijuht alice.mitt@ebs.ee +372 665 1346
Katre Soon *Lapsehoolduspuhkusel katre.soon@ebs.ee  

IT osakond

nimi ametikoht e-post telefon
Mari-Liis Põld IT osakonna juhataja mari-liis.pold@ebs.ee  +372 665 1381
Maris Moorus Projektijuht maris.moorus@ebs.ee  
Marko Puusaar Õppearenduse spetsialist  marko.puusaar@ebs.ee  +372 5552 0783
Riho Saamel IT-spetsialist  riho.saamel@ebs.ee  +372 665 1375 
Raiko Koorem IT tugispetsialist raiko.koorem@ebs.ee +372 665 1336

Finants- ja haldusosakond

nimi ametikoht e-post telefon
Tõnu Küttmaa Finants- ja haldusosakonna juhataja tonu.kyttmaa@ebs.ee +372 665 1305

 

Raamatupidamine

nimi

ametikoht e-post telefon
Tiina Veikesaar Pearaamatupidaja tiina.veikesaar@ebs.ee +372 665 1306
Relje Vuks Raamatupidaja relje.vuks@ebs.ee +372 665 1304

 

Raamatukogu

nimi ametikoht e-post telefon
Eda Pihu-Lainela Raamatukogu juhataja eda.pihu-lainela@ebs.ee +372 665 1307
Sirje Märss Infospetsialist sirje.marss@ebs.ee +372 665 1308
Elizabeth-Maria Siitam Infospetsialist elizabeth.siitam@ebs.ee  +372 665 1307
Katrin Talvi Infospetsialist katrin.talvi@ebs.ee +372 665 1307