Osakonnad

Õppeosakond

nimi ametikoht e-post telefon
Monika Siiraki Õppeosakonna juhataja monika.siiraki@ebs.ee +372 665 1377
Liina Reimann Vastuvõtuspetsialist liina.reimann@ebs.ee +372 665 1340
Kati Kirsipuu *Lapsehoolduspuhkusel kati.kirsipuu@ebs.ee  
Maarja Laos Õppekorralduse spetsialist maarja.laos@ebs.ee +372 665 1333
Sheila Süda Õppekonsultant (bakalaureuseõpe) sheila.syda@ebs.ee +372 665 1321
Made Katsević  Õppekonsultant (bakalaureuseõpe)  made.katsevic@ebs.ee +372 6651 334 
Kaisa Lindenburg Õppekonsultant (magistriõpe) kaisa.lindenburg@ebs.ee +372 665 1320
Karmen Harju Õppesekretär karmen.harju@ebs.ee +372 665 1325
Karin Meibaum Õppesekretär karin.meibaum@ebs.ee +372 665 1319
Kertu Piiriselg Õppekorralduse spetsialist kertu.piiriselg@ebs.ee +372 6651 326
Anu Sõeruer Õppekorralduse peaspetsialist anu.soeruer@ebs.ee +372 6651 332
Margit Kattai Õppetoolide assistent margit.kattai@ebs.ee +372 665 1344
       

Kommunikatsiooni ja infotehnoloogia osakond 

nimi ametikoht e-post telefon
Mari-Liis Põld Kommunikatsiooni ja infotehnoloogia osakonna juhataja mari-liis.pold@ebs.ee  +372 529 8908 
+372 665 13 81
Katrin Järv Mentorprogrammide projektijuht katrin.järv@ebs.ee

+372 5068 627

Kerli Grauberg Välissuhete projektijuht kerli.grauberg@ebs.ee +372 665 1314
Liisa Maide Turunduskommunikatsiooni projektijuht  liisa.maide@ebs.ee  +372 665 13 55 
Mari Valgepea Kommunikatsiooni projektijuht mari.valgepea@ebs.ee +372 51 847 16
Katre Soon Turunduse projektijuht katre.soon@ebs.ee  
Riho Saamel IT-spetsialist  riho.saamel@ebs.ee  +372 665 1336 
Marko Puusaar õppearenduse spetsialist  marko.puusaar@ebs.ee  +372 5552 0783 
Rico Veskiväli Interaktiivse meedia projektijuht  rico.veskivali@ebs.ee  
Helen Siimsen *Lapsehoolduspuhkusel helen.siimsen@ebs.ee   

Finants- ja haldusosakond

nimi ametikoht e-post telefon
Tõnu Küttmaa Finants- ja haldusosakonna juhataja tonu.kyttmaa@ebs.ee +372 665 1305

Raamatupidamine

nimi ametikoht e-post telefon
Tiina Veikesaar Pearaamatupidaja tiina.veikesaar@ebs.ee +372 665 1306
Relje Vuks Raamatupidaja relje.vuks@ebs.ee +372 665 1304
Maret Kirs Raamatupidaja maret.kirs@ebs.ee +372 665 1304

 

Raamatukogu

nimi ametikoht e-post telefon
Eda Pihu Raamatukogu juhataja eda.pihu@ebs.ee +372 665 1307
Sirje Märss Infospetsialist sirje.marss@ebs.ee +372 665 1308
Elizabeth-Maria Siitam Infospetsialist elizabeth.siitam@ebs.ee  +372 665 1307
Katrin Talvi Infospetsialist katrin.talvi@ebs.ee +372 665 1307
Maarja Malk Infospetsialist maarja.malk@ebs.ee +372 6651 308