Marie Evart

Marie Evart

Marie Evart

EBS Executive Education koostööpartner&koolitaja
Lühitutvustus

Marie Evart, Tööandja turundus- ja värbamisagentuuri Brandem tegevjuht ja kaasasutaja.
LinkedIn

 

Marie Evartit huvitab kõik, mis on seotud tööturu trendide ning kandidaadi ja töötaja kogemuse kujundamisega. Ta on töötanud värbamiskonsultandina CV Keskuses ja IT värbajana Playtechis.

 

Just CV Keskusest ja Playtechist saadud kogemus andis arusaamise, et vanaviisi värbamine tulemusi ei too ja töötajate hoidmisele ning leidmisele tuleb tänapäeval läheneda teisiti. 2014.aastal loodi kahe mõttekaaslasega Eestis senimaani unikaalne tööandja brändingule ja kaasaegsele värbamisele spetsialiseerunud agentuur Brandem. Brandemi tiimiga on Marie läbi viinud enam kui 200 edukat projekti ja konsulteerinud mitmeid kohalikke ja rahvusvahelisi ettevõtteid.

 

Marie on üles astunud mitmetel konverentsidel ja seminaridel, koolitanud nii era- kui ka avaliku sektori värbajaid ja juhte ning annab tööandja turunduse ja värbamisturunduse teemalisi loenguid nii EBS-is kui ka TTÜ-s. Marie on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas bakalaureuseõppe. Magistrikraadi omandas Marie Tallinna Tehnikaülikoolist inimressursi juhtimise erialal ja hetkel täiendab ta ennast EBSis Executive MBA programmis.