Marie Evart

Marie UUS

Marie Evart

EBS Executive Education koostööpartner&koolitaja
Lühitutvustus

Värbamistarkvara RecruitLab turundus- ja tootearendusjuht
Värbamisagentuuri Brandem kaasasutaja
LinkedIn

 

Marie Evart on personalivaldkonnas tegutsenud viimased 8 aastat. Töö värbamiskonsultandina CV Keskuses ja IT värbajana Playtechis andis talle teadmise, et vanaviisi värbamine tulemusi ei too. 2014.aastal lõi Marie kahe mõttekaaslasega tööandja brändingule ja värbamisele spetsialiseerunud agentuuri Brandem. Täites Brandemis konsultandi ja viimased kolm aastat ka tegevjuhi rolli, on Marie konsulteerinud mitmeid kohalikke ja rahvusvahelisi ettevõtteid.

 

2020. aastal kasvas Brandemist välja uus värrbamistarkvara ettevõte RecruitLab, mille eesmärk on automatiseerida värbamises kõik rutiinsed ja ajamahukad tegevused. Marie on üles astunud mitmetel konverentsidel ja seminaridel, koolitanud nii era- kui ka avaliku sektori värbajaid ja juhte ning annab värbamise teemadel loenguid nii EBS-is kui ka TTÜ-s.

 

Marie on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas bakalaureuseõppe. Magistrikraadi omandas Marie Tallinna Tehnikaülikoolist inimressursi juhtimise erialal ja hetkel täiendab ta ennast EBSis Executive MBA programmis.