Mariell Toiger

Mariell Toiger

Mariell Toiger

Liidri ja Tulemusüksuse juhi arenguprogrammi külalislektor
Lühitutvustus

Mariell Toiger, meeskonnajuht ja Paulig Group turundusdirektor Soomes ja Baltikumis

Linkedin

 

Mariellil on töökogemus ettevõtte erinevatest baasfunktsioonidest - turundusest, müügist, logistikast, finantsist ja hankevaldkonnast, mis on andnud väga hea tunnetuse ettevõtte toimimisest kui tervikust. Ta omab kogemust nii tarbijale suunatud esmatarbekaupade äris (Paulig, Santa Maria, Procter&Gamble) kui ka B2B äris (Paulig Professional).

 

Mariell on juhtinud nii väiksemaid kohalikke meeskondi kui ka 70-liikmelist rahvusvahelist meeskonda, sh erinevaid koosseise alates spetsialistidest kuni juhtideni. Ta usub, et ettevõtte kasvuambitsiooni edukas elluviimine sõltub hästitoimivast ja mitmekülgsest meeskonnast, ning just inimesi väärtustab Mariell juhina enim. Kõik saab alguse koostööst ja uskumisest, et koos saavutame oluliselt rohkem kui üksinda.

 

Mariell on lõpetanud Estonian Business School´is magistriõppe turundusjuhtimise ja ekspordi alal ning TalTechis ärijuhtimise bakalaureuse. 2020. aastal valiti Mariell Põhjamaade majanduslehe Talouselämä poolt „35 alla 35-aastase tulevikutegija“ hulka.