Mihkel Lubi

Mihkel Lubi

Mihkel Lubi

Külalisõppejõud
Muu info

 

Mihkel Lubi on lõpetanud Tallinna Ülikooli Reklaami ja Imagoloogia eriala. Täna on ta jälle koolis tagasi, sedapuhku ise tudengeid õpetamas ja loeb aastast 2013 üritusturunduse loengut.

Mihklil on 15 aastat üritusturunduse alast kogemust. Ta on partner ja tegevjuht 2006. aastal asutatud üritusturundusagentuuris Elamusstuudio, mis on tänaseks pidevalt figureerimas Eesti vastava valdkonna TOPis. Lisaks ürituste korraldamisele omab Mihkel teadmisi ka videoproduktsiooni valdkonnas olles üks omanikest Team America nimelises videostuudios. Kahe ettevõtte vaheline sünergia võimaldab ellu viia tehniliselt keerukaid ja tulemustelt silmapaistvaid üritusturunduslahendusi.

Igapäevaste tegemiste kõrvalt räägib Mihkel kaasa ka valdkonna arengus olles Üritusturundusagentuuride liidu juhatuse liige ning jälgides žürii esimehena viimase nelja aasta üritusturunduse Kuldmuna konkursi kulgemist.

Pidev janu uute põnevate lahenduste ja suurepäraste ideede järele on andnud Mihklile võimaluse töötada mitmete rahvusvaheliste kaubamärkidega luues neile meeldejäävaid turunduskommunikatsioonilahendusi. Nimekamatest võib välja tuua Nokia, Masterfoods, Paulig, EMT, Absolut jne. Samuti on ta andnud panuse erinevate suurte festivalide nagu näiteks  Simple Session, Eakate Festival, Joogafestival ja Baltic Session, toimimisse ja õnnestumisse.