Mihkel Tammo

Mihkel Tammo

Mihkel Tammo

EBS Executive Education koostööpartner&koolitaja
Lühitutvustus

Mihkel Tammo on EASi ettevõtluse- ja innovatsioonikeskuse direktor, Rohetiiger algatuse asutaja, Estanc-Tammer osanik ja juhtimismentor..

Linkedin

 

Mihkel Tammo alustas 150 töötajaga globaalselt tegutseva tööstusettevõtte Estan-Tammer juhtimist kõigest 27-aastaselt. Tema eestvedamisel on Estancist saanud tänaseks nii Eestis kui Euroopas üheks jätkusuutlikkumaks tööstusettevõtteks, mis oma loomult ja kultuurilt sarnaneb pigem startupiliku idufirma omaga. "Väärtuspõhisus" on võtmesõnaks nii personali värbamisel kui koostöös klientide ja tootmispartneritega, mis loob uut ja kõrgematel alustel põhinevat koostööd. See kõik on protsess, mis vajab teravat visioonitunnetust ja julgust ning energiat elluviimisel. 

 

Lisaks päevatööle Estancis on Mihkel ka Tammer OÜ tootmisettevõtte Nõukogu liige.

  • 2019. aastal pälvis Mihkel "Aasta tööstur" konkursil nominatsiooni.
  • 2018. aastal oli Estanc "EAS" ettevõtlusauhindadel nominentide hulgas "Aasta pereettevõte" kategoorias 
  • 2018. aastal tunnustati Estanci ka "Unistuste tööandja" konkursil "Tuleviku tegija" eritiitliga.
  • 2017. aastal võitis Estanc Äripäeva korraldatud konkursi “Aasta müügitegu”
  • 2017. aastal nimetati Mihkel Eesti noore ettevõtja konkursil nominendiks. Pärast seda kulus tal 3 aastat, et liikuda alla 35 ettevõtja konkursilt tippu kogu kategooria - tööstuse vaates.

Lisaks eelmainitule on Mihkel üles astunud erinevatel konverentsidel, jagades kogemusi ja teadmisi nii Estanci näitel kui ka juhtimisvaldkonnas laialdasemalt. Teiste seas on ta sõnumit heast juhtimisest edastanud nii Tööstuse Äriplaani, sTartupDay, Eesti juhtide koverentsi, Melt Innovatsioonifoorumi, Pare personalijuhtimis konverentsi, Prolog Tarneahela juhtimis konverentsi, kui ka Ringmajanduse konverentsi lavalaudadel.
 
Täiendavalt panustab Mihkel Eestis pereettevõtluse ja hariduse valdkonna arengusse ja kuulub järgnevatesse tegevuskogudesse: 

  • Eesti Pereettevõtjate Liit: uue põlvkonna töö juht
  • Rocca al Mare Kooli vanematekogu liige
  • TalTechi strateegianõukogu liige