Veronika Tugo

Veronika Tugo

Veronika Tugo

Finantskonsultant
Lühitutvustus

Veronika Tugo on 19-aastase kogemusega finantsala praktik: ettevõtja, kes tegeleb finantsalaste projektide ja konsultatsioonidega.  

Oma karjääri finantsvaldkonnas alustas 2006. aastal Estonian Business Schoolis Rahvusvahelise Ärijuhtimise Bakalaureuse (cum laude) kraadi omandamisega (hetkel võrdsustatud magistrikraadiga) spetsialiseerumisega Finantsarvestuses. 

 

Veronika praktiline kogemus sai alguse õpingute ajal ettevõttes KPMG Baltics ja aastast 2007. omab vandeaudiitori kutsetunnistust. Audiitori karjääri käigus on läbinud KPMG International Train the Trainer ja Facilitation Skills koolitused ning viinud läbi ~100 koolitust nii ettevõtte siseselt kui ka ettevõtte klientidele erinevatel finantsteemadel. Näiteks auditi metodoloogia, rahvusvahelised finantsarvestuse standardid, Eesti finantsarvestuse standardid, ettevõtte sisekontrolli süsteem, finantsanalüüs, finantspettused jms. 
Lektorina on saanud väga head tagasisidet kuulajatelt ning mitmekordselt teeninud KPMG aasta koolitaja tiitli. Lisaks andnud ka loenguid EBS-is ja TTÜ-s finantsala tudengitele.

 

On töötanud finantsjuhi ametikohal rahvusvahelise logistika kontsernis, kus ehitas üles kontserni finantsarvestuse süsteemi, mis hõlmas muuhulgas grupi arvestuse põhimõtete väljatöötamist, grupi finantsarvestuse osakonna töö koordineerimist ja meeskonnaliikmete koolitamist ning igakuise raporteerimise praktika sisseviimist, Business Analytics programmi juurutamist kontsernis. 
Finantsjuhina ka rahvusvahelise töö kogemus Gruusiast, kus töötas Eesti kapitalil põhinevas kontsernis.