Algab Maxime Chardon'i meistriklass "Golf for Business"

Maxime Chardon meistriklass
Arnold Palmer, maailma üks tuntumaid golfimängijad, on öelnud: „Golfis ei ole edu eelduseks mitte füüsiline tugevus, vaid vaimne võimekus ja suhtumine.“ Kui tahad tundma õppida golfimängu saladusi ja sealjuures avastada iseennast, oled oodatud 11. septembril algavasse EBSi meistriklassi „Golf for Business“.

Arnold Palmer, maailma üks tuntumaid golfimängijad, on öelnud: „Golfis ei ole edu eelduseks mitte füüsiline tugevus, vaid vaimne võimekus ja suhtumine.“ Kui tahad tundma õppida golfimängu saladusi ja sealjuures avastada iseennast, oled oodatud EBSi meistriklassi „Golf for Business“. Meistriklassi juhendab PGA professionaalne golfimängija Maxime Chardon, kes on golfi mänginud 21 aastat, neist 14 on ta olnud tegev ka treenerina. Maxime on olnud abitreener, aga ka golfiväljaku Presidential Golf Course juhataja Ekvatoriaal-Guineas. Praegu on Maxime’il oma sisegolfikeskus ning ta töötab Rae golfikeskuses golfitreenerina.

Meistriklass „Golf for Business“ algab juba 11. septembril ja sinna on oodatud kõik huvilised olenemata vanusest ja õppetasemest. Tule koos pere ja sõpradega! Loe lisaks ja registreeru siin. 

Kuula ka EBSi podcasti Satelliit saadet „Kas golfimängija on parem ärijuht?“, kus EBSi kantsler ja golfimängija Mart Habakuk, Rae Golfi tegevjuht ning endine Eesti Golfiliidu tegevjuht Piret Sepp ning Rae Golfi treener ja EBSi vilistlane Cristofer Herman räägivad oma teekonnast golfi juurde ning golfi rollist oma igapäevatöös. Loe pikemalt siit. Kuula saadet: Youtube’isSpotify’s või Apple Podcasts’is.