EBS 35 kõnevõistlus: Community for Growth and Responsibility

kõne
Seoses EBSi 35. aastapäevaga kuulutame välja kõnevõistluse teemal Community for Growth and Responsibility, kuhu on oodatud osalema EBSi gümnasistid ja üliõpilased. Mõlema kategooria võidukõne kantakse ette 7. detsembril 2023 toimuval EBS 35 pidulikul galal Estonia kontserdisaalis.

EBSil on ühelt poolt seljataga väärikas ja pikk ajalugu, baseerudes missioonile „Me inspireerime ja toetame kogukonna liikmeid saavutama oma täit potentsiaali väärtuse koosloomisel“. Teisalt vaatame alati ettepoole ja soovime anda oma panuse tuleviku kujundamisesse, mille juures on oluline vastutus ühiskonna ja meid ümbritseva maailma ees. Lähtudes aegumatutest EBSi väärtustest ning juhindudes vastutustundlikkusest oleme täna loomas ajastut, mis on kantud soovist kogukonnana innustada, õppida, kasvada ja areneda, seejuures hoolides ning vastutades.

 

Community for Growth and Responsibility – EBSi suure ja mitmekülgse kogukonna liikmetena tõlgendame igaüks seda veidi erinevalt. Ometi on erinevad arvamused ja vaated olulised selleks, et antud juhtmõttest EBSi igapäevatöös ja tuleviku kujundamisel lähtuda. Eriti tähtis on seejuures mõista, millist tähendust kannab Community for Growth and Responsibility tulevikku päriselt kujundavate inimeste – EBSi õppurite ja üliõpilaste jaoks.

 

Võistlustöid hindab žürii, kuhu kuuluvad: Mari Kooskora – EBSi kaasprofessor, ärieetika ja vastutustundliku ettevõtluse valdkonna eestvedaja, Mart Habakuk – EBSi kantsler ja juhatuse liige, Eda Pihu-Lainela – EBSi raamatukogu juhataja, Allan Männi – EBS Gümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja ja Tiit Aleksejev – kirjanik, ajaloolane, Eesti Kirjanike Liidu esimees ning EBSi doktorant.

 

Kõne võistlusele esitamise kohta ning rohkem informatsiooni siin

 

Jääme ootama rohket osavõttu ning soovime kõigile lennukaid mõtteid!