EBS 35 / Raamatukogu erinäitus

a

2024. aastal tähistatakse teema-aastana Eesti kultuuririkkust. Kultuuririkkust, mis algab igaühest meist ja saab hoogu meie igapäevastes tegemistes. Märkame, väärtustame ja hoiame Eesti kogukondade ning rahvaste kultuuride mitmekesisust ka siin EBSis. See on väärtus, mis ühendab kõiki meid, kes me Eestit südames kanname.

 

Perioodil alates 1. veebruarist 30. juunini 2024. a on EBSi raamatukogu lugemissaalis väljas näitus „Kultuurierinevused töökohal“ (A. Lauteri 3, Tallinn, 2. korrus, ruum 234).

 

Näitusel on väljas raamatud, näiteks K. Strani, K. „Pfeiffer „Intercultural issues in the workplace: leadership, communication and trust“ (2023), Mahadevan, J. „Cross-cultural management: a contemporary approach“ (2023), J. Valsiner „Teejuht kultuuripsühholoogiasse“ (2021), Sowell, T. „Diskrimineerimine ja erinevused“ (2022) jt. Lisaks saab tutvuda andmebaasides EBSCO ja ProQuest One Business leiduvate artiklite ja e-raamatute valikuga. Näituse nimestik on kättesaadav SIIT ja näitusel olevaid raamatuid saab lugemiseks kaasa laenutada. Virtuaalnäitus on kättesaadav SIIT.

 

Lisainfot leiate veebisaitidelt:

Integratsiooni Sihtasutus
Euroopa Liit : Rahvusvahelised kultuurisuhted
UNESCO : Cultural Diversity
Ühinenud Rahvaste Hariduse, Teaduse ja Kultuuri Organisatsioon
The United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization

 

EBS Raamatukogu / Lugemissaal
(II korrus, ruum 234)
E-L - 8.00-22.00
P - suletud
 

Näitus on avatud kuni 30. juuni 2024 (k.a).