EBS alustas pikaajalist koostööd RASK advokaadibürooga

RASK
Ramon Rask (RASK), Marge Täks (EBS), Karl-Kristjan Kahm (RASK)
Sel sügisel algav koostöö on kantud kooli missioonist olla vastutustundliku kasvukeskkonna looja, rakendades parimad kaasaegsed juhtimisteadmised ettevõtete ees seisvate väljakutsete teenistusse.

EBSi Mõjuettevõtluse bakalaureuse õppekava kolmanda aasta tudengid saavad alates novembrist osaleda RASK meeskonna tippspetsialistide loengusarjas, kus käsitletakse ühinguõiguse, investeeringute kaasamise ja omandamistehingute temaatikat. RASK eksperdid toovad õppetöösse elulised näited ja jagavad nõustamiskogemusi Eesti juhtiva õigusbüroo tööpraktikast.

 

Mõjuettevõtluse õppekava juhi Marge Täksi sõnul on äriõiguse tundmine tähtis kõigis ettevõtte arenguetappides. “Juba enne ettevõtte asutamist peaks juriidilised küsimused hoolikalt läbi mõtlema. Mul on ülimalt hea meel, et saame õppesisu rikastada lektorite abil, kes ühinguõiguse teemadel igapäevaselt ettevõtteid nõustavad. Kindlasti leiavad ettevõtluse eriala üliõpilased RASKi seminaridest palju ideid, mida enda ettevõtte arendamisel rakendada,” lisas Täks. 

 

Lisaks Mõjuettevõtluse õppekavale osalevad RASK büroo eksperdid ka EBSi ja EMTA ühise kultuurikorralduse magistriõppekava seminaride sisustamisel ning panustavad uuendatud Ettevõtluse ja ärijuhtimise bakalaureuse õppekava tehnoloogiaettevõtluse spetsialiseerumissuuna arendamisse.

 

RASK büroo partner ja äriõiguse ekspert Ramon Rask näeb koostöös võitu mõlemale osapoolele: “EBS saab pakkuda praktilist õpet, samas kui RASK büroo saab panustada akadeemilisse ellu ning luua kontakte ja anda lisaväärtust tulevastele ettevõtjatele”. 

 

EBSi ja RASK büroo partnerlus on kavandatud pikaajalisena, et toetada hea ühingujuhtimise praktikate levikut ning juhtimiskvaliteedi tõusu Eesti ettevõtetes.