EBS ja EMTA pakuvad koostöös rahvusvahelist kultuurikorralduse magistriõpet

a

Rõõm on teatada, et jätkame senist meeldivat ja professionaalset koostööd Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiaga (EMTA). EBSi (Estonian Business School) ja EMTA ühisõppekava raames on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia avanud vastuvõtu Rahvusvahelise kultuurikorralduse magistriõppesse.

 

Kultuurikorraldus on eriala, mis ühendab kunsti, majanduse ja halduse, luues ühiskonnas uut tähendusrikkust. Kultuurikorraldaja on mitmekülgne professionaal, kes kannab muutuste keskmes olles näiteks vahendaja ja võimaldaja, juhtija ja elluviija, esindaja või mõtestaja rolle, selleks et kunst ja kultuur ning publik kokku tuua.

 

EMTA Rahvusvahelise Kultuurikorralduse magistriõppekava eesmärk
EMTA ja EBS soovivad antud ühisõppekava raames anda tudengitele teadmisi ja oskusi, et kiiresti muutuvas maailmas kultuurivaldkonna professionaalidena edasi liikuda.
Nii EMTA-s kui EBS-is õpetavad väljapaistvad õppejõud, teadlased ja oma ala spetsialistid.
Tihe kontakt õppejõududega loob ühelt poolt intensiivse, kuid teisalt mõnusa ja individuaalse ning koostööl püsiva õppe.
 

Rohkem infot kultuurikorralduse programmi ja sisseastumistingimuste kohta leiab siit:
https://eamt.ee/erialad/muusikateadus/kultuurikorraldus/

 

Avaldusi saab esitada DreamApply lehel alates 15. jaanuarist 2023 (avatud nii rahvusvahelistele kui ka kohalikele kandidaatidele, avalduse esitamine tasuline) ning SAIS-is alates 15. maist (avatud kohalikele kandidaatidele, avalduse esitamine tasuta). Vastuvõtuperiood rahvusvahelistele kandidaatidele lõpeb 2. juunil,  kohalikele kandidaatidele 26. juunil 2023.