India Juhtimisinstituut (IIM) ja Estonian Business School (EBS) allkirjastasid akadeemilise ja teadusalase koostöö memorandumi

a

Memorandumile kirjutasid alla IIM direktor Jammu, professor BS Sahay ja Estonian Business Schooli rektor professor Meelis Kitsing. 

Allkirjastamise tseremoonia algas dr. Sarbjit Singhi tervitusega, millele järgnes professor Jabir Ali ülevaade IIM Jammust ja Meelis Kitsingu ülevaade Estonian Business Schoolist.

Professor BS Sahay väljendas vastastikuse mõistmise memorandumi allkirjastamise tseremoonial oma optimismi koostöö suhtes Estonian Business Schooliga. Ta ütles, et see on positiivne samm maailma parimate ärikoolide teadus- ja õppetöö alaste teadmiste ja kogemuste vahetamiseks.

Üritusel esines ka Estonian Business Schooli rektor Meelis Kitsing, kes andis ülevaate EBSist. Ta mainis, et koostöö kahe instituudi vahel aitab arendada kompetentsi võtmevaldkondades alates haridus- ja koolitusprogrammide väljatöötamisest kuni pikaajalise planeerimise ja institutsionaalse arenguni.

Memorandumi allkirjastamise puhul esines ka IIM Jammu akadeemikute dekaan prof. Jabir Ali, kes andis ülevaate IIM Jammust. Ta mainis, et mõlemad asutused on kokku leppinud töötama sellistes valdkondades nagu üliõpilasvahetus, õppejõudude vahetus, ühised juhtimisarenguprogrammid, juhtivtöötajate koolitusprogrammid ning ühiste uurimisprogrammide ja konverentside korraldamine.

Vastastikuse mõistmise memorandumi allkirjastamine lõppes positiivselt vastastikuse kokkuleppega liikuda kiiresti edasi, korraldades mõlema instituudi õppejõudude ja üliõpilaste ühiseid veebikohtumisi.