EBS Ülikooli ja Gümnaasiumi lõpuaktused 2024

a
Estonian Business School tähistab juuni teisel poolel taaskord märgilist teetähist – ettevõtlusmaailma ja ärivaldkonda saadetakse ambitsioonikad, ettevõtlikud, mitmekesiste teadmiste ja praktiliste oskustega vastutusteadlikud gümnaasiumi ja ülikooli lõpetajad. 

Pidulike aktustega tähistame ja tunnustame eeskätt koolilõpetajate teadmistejanu, pühedumust, kirge ja saavutusi. Ent lõpuaktused tähistavad mitte ainult lõpetajate individuaalseid saavutusi, vaid ka EBS kogukonna tugevust ja toetust, ühtekuuluvustunnet. See on aeg, mil õpetajatel, perekonnaliikmetel ja sõpradel ning kooli kollektiivil on võimalus tunnustada ühiseid pingutusi ning jagada koolilõpetajatega rõõmu, soovida neile edu ja kordaminekuid!

 

Ootame teid õpetajad, koolikaaslased, sõbrad ja tuttavad ning pereliikmed!

 

 • EBS ÜLIKOOLI LÕPUAKTUSELE 20. JUUNIL KELL 12.00
  ESTONIA KONTSERDISAALIS (Estonia pst. 4, Tallinn)

  Aktusele eelneb traditsiooniline pidulik rongkäik, mis stardib kell 11:45 EBSi eest (Lauteri 3) ning kõik lõpetajad kõnnivad koos Estonia Kontserdimajja. Pere ja sõbrad on aktusele väga oodatud ning lõpetajate õnnitlemine toimub tseremoonia järgselt umbes kell 14:00.
   
 • EBS GÜMNAASIUMI LÕPUAKTUS TOIMUB 21. JUUNIL KELL 14.00
  EBS AULAS (Lauteri 3, Tallinn)

  Igale lõpetaja perele on aulasse planeeritud 2 kõrvuti kohta. Lõpetamise ülekannet saab jälgida ka kooli aula kõrvalruumides. Aktus lõppeb orienteeruvalt 15:30, misjärel olete oodatud meie värskeid lõpetajaid EBSi ette õue õnnitlema!

 

Soovime kõigile lõpetajatele südamest õnne ja tarku jätkuõpingute- ning ettevõtlusvalikuid!  

 

EBS,
vastutusteadlik kogukond