EBSikad võidutsesid taas!

Euromasters
Euromasters
EBSi sporditiim osales 7.-9. november Saksmaal, Vallendaris Euroopa suurimal äriülikoolide spordivõistlusel WHU Euromasters.

Turniiri korraldatakse juba aastast 1997 ning tänavu esitas oma kandidatuuri osalemiseks 40 ülikooli, kellest õiguse osaleda sai 25, nende hulgas ka EBS.

 

EBS oli seekord esindatud meeste ja naiste saalijalgpalli võistkondade ning teatejooksu võistkonnaga. Kõikidest osalenud koolidest olid EBSi jalgpallurid ainsad, kes suutsid saavutada esikolmiku koha nii meeste kui naiste arvestuses. Meestele seekord 2. koha karikas ning naistele 3. koha.

 

EBSi tiimi kuulusid: Annabel Aasma, Cathy Viven Vahi, Davor Tamm, Elis-Helen Starkopf, Grete Liis Piller, Jesper Juha, Karl Roomet Randvee, Karmen Kotter, Kristofer Kartau, Kärolin Neering, Luisa Klaar, Marie Heleen Lisette Kikkas, Martin Mee, Michael Sander, Pavel Fedorenko, Randy Padar ja Sigrid Kinguste.

 

Kes soovib tublisid EBSi jalgpallureid oma silmaga mängimas näha, siis sel kolmapäeval kell 18:00 alustab FC Estonian Business Schooli naiskond Sparta spordiklubis oma mänge saalijalgpalli rahvaliigas ning samuti leiab neljapäeval aset esimene mäng Eesti Akadeemilise Spordiliidu talijalgpalli sarjas SKA. Kohtumine leiab aset Kalevi kunstmurustaadionil kell 20:30.