Järgmine EBSi Inkubaatori sündmus keskendub äri arendamisele

EBS Incubator
EBSi Inkubaatori eesmärgiks on pakkuda oma tudengitele tuge ja inspiratsiooni. Esimene inkubaatori sündmus toimus oktoobris, järgmine leiab aset 23. novembril (online-vormis).

Inkubaatori avakohtumine keskendus isiklikule arengule. Äriga alustades on oluline esmalt tunda iseennast, oma tugevusi ja nõrkusi ning kuidas käituda stressirohketes olukordades. Samuti see, kuidas kokku panna sobiv meeskond. Need teadmised on edukuse eelduseks ning vajalikud ka selleks, et ei tekiks läbipõlemist.
 
Oma kogemusi jagasid tudengitega Maire Milder, Anna Karolin ja EBSi vilistlane Kristjan Rotenberg ning mitmed teised vilistlased. Kuulajad said nõuandeid ka selle kohta, kuidas ületada oma hirme ning olla julged ja ettevõtlikud. Lisaks moodustasid EBSi vilistlased mentorite grupi, et EBSi tudengeid aidata ja inspireerida.

 

Järgmine EBS Inkubaatori sündmus toimub 23. novembril ning fookus on äri arendamise valdkonnal. Esinejatena astuvad üles Kaspar Karik ja Mart Mäe. Samuti osalevad kohtumisel tudengite mentorid ehk EBSi vilistlased.
 
Rohkem infot EBSi Inkubaatori kohta: https://www.ebs.ee/incubator 
Registreerimine: https://webinars.ee/w/0RdZBN
 
Ühine liidrite kogukonnaga, keda inspireerib eelkõige innovatsioon!