Küberõppus? JAH | IT-juhtidele? EI | Ärijuhtidele? JAH

cyber
Augustis Arvamusfestivalil jõuti Telia Digitarkuse alal väga oluliste järeldusteni. Lihtsalt asi kokkuvõttes võib öelda, et ettevõtte juhid peavad ennekõike mõistma, et kui nad ei pea vajalikuks gripihooajal käsi pesta, ei osta seepi ega näita oma töötajatele ette, kuidas pesemine käib, siis oleme me ettevõtluse digitaliseerimise võidujooksu ette kaotanud. 

Eesti avalikkuses peab rohkem, julgemalt ja avatumalt rääkima küberohtudest, et igaüks meist tajuks selgemalt oma vastutust - ühe tavalise inimese lohakus ja kehv küberhügieen võib lõpuks olla otsene põhjus, miks mõni poekett paneb oma uksed nädalaks kinni, miks mõni ettevõte kaotab miljon eurot ja läheb lõpuks pankrotti, miks jäävad haiglas ära kümnete patsientide operatsioonid, vastuvõtud jne.  

 

Selleks, et mitte lihtsalt rääkida, kuidas peaks, vaid anda eesti juhtidele võimalus olla valmis võimalikeks ohtudeks, kutsub EBS koostöös BHC Laboratory ja Cybexer Technologies'iga ettevõtete ja organisatsioonide juhte 7. detsembril seminarile “The Strategic Decision-Making Exercise on Cyber Threats for Business Leaders”. Täpsem päevakava on leitav siin.

 

Sündmus on kõikidele osalejatele tasuta, end registreerimine on vajalik. Registreerimiseks vajutage siia. Sündmusel pakutakse tõlget nii eesti kui inglise keelde.