Kuidas panna tehisintellekt enda äri kasuks tööle? Algab Mart Mäe meistriklass „AI ettevõtte juhtidele"

Mart Mäe
Mart Mäe
Kas Sina juba valdad tööandjate seas üht hinnatumat oskust? Kas Sa tahaksid olla see, kes toob tehisintellektiga seotud edu ettevõttesse? 24. märtsil algab kolme kuu pikkune Mart Mäe meistriklass, mis annab suurepärase võimaluse selles valdkonnas oma teadmisi kasvatada. Kursuse tulemusel valmib igal osalejal plaan, kuidas tehisintellekti enda organisatisoonis rakendada.

“Tänasel päeval otsivad ettevõtjad uusi ideid ja võimalusi oma äri edendamiseks ning viise, kuidas uuel digitaalajastul konkurentsivõimeliseks jääda. Ma südamest usun, et tehnoloogia aitab ettevõtjatel need väljakutsed ületada,“ ütleb Mart Mäe, kes on FIIZY Mehhiko üksuse juht,  Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) juhatuse liige ning endine Microsoft Eesti juht.
  
Mart Mäel on 15-aastane juhtimiskogemus äri ja tehnoloogia valdkonnast, olles loonud oma PwC’s töötamise aegadel IT- ja ärikonsultatsiooni osakonna ning teenuseid. Ühtlasi aitas Mart juhendada muudatusi tarkavaraarendus- ning konsultatsiooniettevõtte CGI pakkumistes, mis muutsid tehnoloogilise lähenemisnurga kliendile personaalsemaks. Microsofti Eesti ja Ida-Euroopa pilvevaldkonna juhina aitas Mart ettevõtetel ja organisatsioonidel digitaalsemaks muutuda. Oma karjääri vältel PwC’s, CGI’s ja Microsoftis nõustas Mart Mäe Eesti ja Ida-Euroopa suurimaid ettevõtteid ning organisatsioone, aidates neil oma äri- ja tehnoloogiaalased väljakutsed edukalt ületada. Mart on lõpetanud IT Kolledži Eestis ning omab rahvusvahelist tehnikateaduse magistrikraadi Tallinna Ülikoolist.
  

Selleks et tehisintellektist tõuseks kasu võimalikult paljudele organisatsioonidele, pakub Estonian Business School koostöös Mart Mäega meistriklassi „AI ettevõtte juhtidele“.
  
Miks tulla osalema?

  • Saan teada, mis on tehisintellekt (inglise keeles Artificial Intelligence ehk AI), millised on erinevad tehisintellekti tüübid ja kuidas neid rakendada.
  • Saan teadmisi tehisintellekti eripäradest ning kuidas neist tulu saada.
  • Tean, kus on mõistlik tehisintellekti rakendada ja kus mitte.
  • Tean ja mõistan tehisintellekti rakendamise edulugusid.
  • Mõistan nii tehisintellekti uskujaid kui ka skeptikuid ning oskan nendega edukalt koostööd teha.
  • Kursuse lõpuks on mul valmis plaan, mida enda organisatsiooni rakendada.
  • Estonian Business School väljastab sertifikaadi meistriklassi läbimise kohta.

Meistriklassi on oodatud nii need ettevõtted, kes juba tegelevad tehisintellektiga, kui ka need, kes soovivad seda võimekust alles arendama hakata.
   
Täpsem info kursuse kohta ja registreerumine MyEBSis siin.      
   
NB! Meistriklassi üheks oluliseks osaks on suhtlus – ühised arutelud, üksteise kogemustest õppimine ning väärtuslike kontaktide vahetamine. Oleme koos Mart Mäega kursusest huvitatutega nõu pidanud ja kuna nii õppejõu kui ka enamiku osalejate eelistus on kontaktõpe, otsustasime meistriklassi toimumisaja kevadest sügisesse viia. „AI ettevõtte juhtidele“ toimub 22.09-15.12.2021 (kolmapäeva õhtuti). Täpse info auditooriumis kohtumiste kohta lisame kursuse kirjeldusse esimesel võimalusel.

  

Mart Mäe räägib tehisintellektist ja meistrikursusest tasuta veebiseminaril, mis toimub 11. märtsil kell 15.00. Vaata lisa Facebooki sündmusest siin ja registreeru siin.
    
Kuula ka EBSi podcast'i Satelliit
, kus majandusajakirjanik Siiri Liiva vestleb Mart Mäe ja Marko Rilloga sellest, kas tehisintellekt on kuri robot või usin abiline. Saadet saab kuulata Youtube’isSpotifys ja Apple Podcasts'is.
  

Küsimuste korral pöördu EBSi Avatud Ülikooli projektijuhi Kadri Osula poole: kadri.osula@ebs-ee 
   
Tule õpi parimatelt!