Rahvusvahelised karjääri- ja praktikapakkumised läbi Highered platvormi nüüd kättesaadavad EBSi üliõpilastele

EBS Highered Talent esileht

EBSi on liitunud EFMD (European Foundation for Management Development) karjääri- ja praktikapakkumiste portaaliga Highered, mis avab ukse EBSi kõikide tasemete üliõpilastele kandideerimaks selliste globaalsete ettevõtete nagu Nike, PepsiCo, Mars, JD. Com ja Google pakkumistele.

 

Kadri Osula sõnab: „Valmistame oma tudengeid ette rahvusvaheliseks karjääriks ning kinnitamaks, et EBSi ettevalmistus ja haridus on konkurentsivõimeline, on nüüd meie üliõpilastel ka konkreetne võimalus end proovile panna. Highered platvormi kasutavad juba mainekad ülikoolid, teiste hulgas ka London Business School, IE Business School, Copenhagen Business School, Stanford University Graduate School of Business ning Aalto Univeristy of Business, Aarhus BBC, Lancaster University Management School jpt.

 

Esimesena soovitame tähelepanu pöörata lähenevale tähtajale Nike praktikaprogrammi kutsele, kus võimalus panna end proovile nii finantside, moe ja säästva keskkonna, e-äri arenduse valdkonnas. “Kindlasti saaksid EBSi üliõpilased selle väljakutsega hästi hakkama, tähtaeg oma kandidatuuri esitamiseks oli 25. märts,” lisab Osula. Vaata pakkumist lähemalt siit

 

Lisaks töö- ja praktikapakkumistele toimuvad keskkonnas ka webinarid, nt 20. märtsil on veebiseminar oma profiili esitlemise kohta “Your Profile Pitching”. Iga kasutajaks registreerunud üliõpilane saab teha ka erinevaid teste, mis aitavad oma oskusi hinnata ning praktikapakkumiste sobivust kaaluda.

 

Üliõpilased, saate andmebaasile ligi järgnevalt:

  • https://ebsee.higheredtalent.org/Login
  • Loo konto oma @ebs.ee / ebshelsinki.fi lõpuga emailiga
  • Sisesta oma hariduse osas vaid EBSiga seotud õpingud (algus, eeldatav lõpp)
  • Ja nüüd, pane end globaalsel tasandil proovile.

 

NB! Portaali kasutajaks saavad EBSi üliõpilased jääda ka vilistlasstaatuses, ka siis saab jätkuvalt portaali kasutada ning uudiseid tellida ka oma alternatiivselt e-posti aadressile.

 

PS: Kui sul veel pole ebs.ee lõpuga e-maili, siis pöördu IT-sse (it@ebs.ee)