Rekordilise osalejate arvuga EBS jõudis Talimängudel esikolmikusse

Foto: Marin Lõo
Foto: Marin Lõo
24.-26. jaanuarini toimusid Käärikul 5. Üliõpilaste Talimängud, kus EBS purustas suurima osalejate arvuga senise rekordi ja pääses esikolmikusse.

EBS purustas tänavu osalejate arvuga kõigi aegade Talimängude rekordi: võistlustulle astus 54 tudengit, gümnasisti ja vilistlast. Lisaks pääses EBS esmakordselt koolidevahelises aktiivsusarvestuses 14 osaleva kõrgkooli seas esikolmikusse.

 

EBSi kõige väärtuslikumaks osalejaks valitud EBS gümnasist Luisa Klaar võttis ürituse kokku järgnevate sõnadega: ”Kuigi Talimängud olid sel aastal lumetud, oli üritus ikkagi vahva ja aladele läheneti loovalt – ma küll ei tea, kus mujal saaks ennast proovile panna diivani mäest üles lükkamises. Eredalt jäi meelde ka taliujumine, mis oli minu jaoks tõeline eneseületus. EBSi seltskond oli super ja ühtehoidev, üksteisele elati kaasa ja kõik olid hästi toetavad. Osalen  võimalusel kindlasti uuesti, väga hea tunne jäi sisse!”  

 

EBSi Üliõpilasesinduse sporditiimi juht Michael Sander rõõmustas EBSi tiimi ühtekuuluvuse üle. ”Mul oli rõõm näha kui palju aktiivseid EBSikaid meid esindas, nende seas palju vilistlasi ja esmakursuslasi. Kõik uued näod võeti kohe punti ja omade toetus nii võistlustel kui autasustamisel tekitas üleva tunde. Meil on väike kool, aga meid iseloomustab suur süda ja kokkuhoidvus. Olen meie sporditiimi üle uhke, sest selle liikmed nägid ürituse korraldamisega palju vaeva ja suurele tööle tuli ka positiivne tulemus ning võimas emotsioon!’’, räägib Sander.

 

Vaata Talimängude galeriid siit.

 

Üliõpilaste Suvemängud toimuvad 26.-28. juunini Käärikul, kuhu on taaskord oodatud oma kõrgkooli esindama kõik tudengid, vilistlased ja õppejõud. Hoia registreerimisinfol silm peal ja osale kindlasti! Rohkem infot uuri EBSi kodulehelt või ylisport.ee. 

 

Ülevaade EBSi sporditiimi võitudest Talimängudel:

Lestajooks - 1. Koht (Peeter Luik) 
Mälumäng - 2.-3. koht (Marie Heleen Lisette Kikkas, Martin Mee, Michael Sander, Joonas Väljataga)
Beer Pong - 3. koht (Marie Heleen Lisette Kikkas, Michael Sander)
Reelükkamine - 3. koht (Charlotte Pärt, Luisa Klaar, Daniel Sei, Martin Remmelg, Henry Ševtšenko, Hardi Link)
Taliujumine - 2. koht (Daniel Sei)
Teatesprint - 2. koht (Marie Heleen Lisette Kikkas, Martin Remmelg, Peeter Luik, Michael Sander)
Talijalgpall - 2 koht. (Marie Heleen Lisette Kikkas, Luisa Klaar, Karl Oskar Haak, Jesper Juha, Hardi Link, Randy Padar, Michael Sander, Waltter Onnela)