Tulemas on EBS 35 gala

Gala
EBS ootab kõiki vilistlasi, üliõpilasi, endisi ja praeguseid töötajaid ning häid koostööpartnereid kooli 35. aastapäevale pühendatud pidulikule galale, mis toimub 7. detsembril 2023 Estonia kontserdisaalis.

Kihisevat tervitusjooki ning maitsemeeli paitavaid gurmeesuupisteid nautides leiavad aset ebsikate rõõmsad taaskohtumised. Sära ja elegantsi pakkuv õhtu toob lavale ka unikaalse EBSi kogukonnale pühendatud kontsertlavastuse „See on alles algus“. 

 

Õhtut juhivad karismaatilised Franz Malmsten ja Rahel Ollisaar ning on ka põhjust oma tantsuliigutusi lihvida - meiega on Lexsoul Dancemachine. Plaate keerutab DJ Britiimpeerium. 

 

Uksed avatakse kell 19.00 ning kell 20.00 algab kontsertlavastus „See on alles algus“, mille lavastajaks on Veiko Tubin, koreograaf: Ingmar Jõela, muusikaline juht: Aleksandr Žedeljov ja loovjuht: Sten Õitspuu. Esinevad Anett Kulbin, EBS Kammerkoor & teised. 

 

Oleme kogenud mitmeid hetki oma isiklikul teekonnal. Need võivad silmapilgul tunduda triviaalselt möödunud nostalgiliste meenutustena. Vahel aga on need hetked midagi palju enamat – mõne uue unistuse sünnipaigad, millest kasvab visioon ja omakorda teotahe. Need on hetked enne läbimurret, mis viivad inimesi, ühiskonda ning maailma muutva innovatsioonini. Mitte pelgalt sõnades, vaid tegudes! Iga väikene hetk on millegi suure algus ja ebsikad on nende hetkede tõukejõuks!

 
Lisa oma kalendrisse ja osta pilet siit.