Viit EBSi üliõpilast premeeriti Tallinna linna stipendiumiga

stipendiaat
Lisette Lindhardt Jespersen
Maikuus jagas Tallinna linnavalitsus stipendiumeid silmapaistvatele üliõpilastele, kelle hulgas oli viis EBSi üliõpilast.

Tallinna linna stipendiumi pälvisid Estonian Business School´i tudengid Lisette Lindhardt Jespersen, Rauno Pello, Minni Luuk, Leen Veering ja Maarja Värav.

 

Tallinna linna stipendiumi omistamise aluseks on üliõpilase akadeemiline edukus, pühendumus eriala omandamisel ja positiivsed isikuomadused, mis kujundavad temast Tallinna linna ja Eesti riigi väljapaistva kodaniku.

 

Tallinna linn on sõlminud Estonian Business School´i, Tallinna Ülikooli, Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor, Eesti Kunstiakadeemia ning Tallinna Tehnikaülikooliga koostöölepingud, milles on ette nähtud linna poolt stipendiumite maksmine eriti väljapaistvatele üliõpilastele, kelle uurimistöö käsitleb linnale olulisi probleeme. Tallinn finantseerib kuue pealinnas asuva ülikooli ja kõrgkooli tudengitele stipendiumide maksmist kokku 23 200 euro ulatuses.

 

Alates eelmise aasta sügisest hakkas linn ülikoolidele omalt poolt uurimisteemasid välja pakkuma. Seda praktikat on plaanis jätkata, et suunata üliõpilasi senisest oluliselt enam uurima linnale rakendusliku väärtusega teemasid ja uurimisprobleeme.