Indrek Sarjas

Indrek Sarjas

Indrek Sarjas

EBS Executive Education koostööpartner&koolitaja
Lühitutvustus

Indrek Sarjas, G4S Eesti AS, personalidirektor

Linkedin

 

Indrek Sarjas jagab oma teadmisi ja praktilisi kogemusi EBS Executive Education Personalijuhtimise arenguprogrammis.

 

Indrek Sarjas omab personalivaldkonna kogemust alates 2005. aastast olles töötanud CV Keskuses, Swedbankis ja alates 2013. aastast rahvusvahelises turvalahendusi pakkuvas ettevõttes G4S personalijuhina ja värbamisjuhina ning alates 2019. aastast personalidirektorina. 
Lisaks personalitööle on Indrek töötanud Swedbank Liisingus haldurina, mis on andnud lisaks väärtusliku kogemuse äripoolelt. Aastatel 2016-2018 oli Indrek Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE juhatuse liige ja võtab siiani aktiivselt osa PARE tegevustest olles nii töörühmade liige, PARE baaskoolituse koolitaja kui ka kuuludes kutseeksami komisjoni.

 

Indrek on omandanud bakalaureuse kraadi Tartu Ülikoolis psühholoogias ja magistrikraadi ärijuhtimises spetsialiseerumisega turundusele ning annab enda aastatega kogutud teadmisi edasi koolitajana ja lektorina.

 

PARE on tunnustanud Indrekut tiitliga südamega uuendaja 2019 ja tänavu sai G4S värbamisturunduse auhindade jagamisel kolmanda koha julgete ja mänguliste värbamiskampaaniate eest.