Kairi Pauskar

Kairi Pauskar

Kairi Pauskar

EBS Executive Education koostööpartner&koolitaja
Lühitutvustus

Kairi Pauskar, Salv Technologies OÜ, personalijuht
Linkedin

 

Kairi Pauskar jagab oma teadmisi ja praktilisi kogemusi EBS Executive Education Personalijuhtimise arenguprogrammis.

 

Kairi Pauskar on olnud personalimaailmas tegev 13 aastat, olles töötanud personalijuhina ettevõtetes Webmedia (tänane Nortal) ja TransferWise. Hetkel aitab ta üles ehitada järgmist maailma paremaks muutvat start-up ettevõtet Salv.

 

Personalijuhtimise valdkond ei olnud Kairi teadlik valik, pigem viis personalijuhtimiseni teda õnnelik juhus. Ta on õppinud Tartu Ülikoolis infotehnoloogiat ja töötanud kolm aastat tarkvaraarendustiimi liikmena - algul kasutajaliidese disainerina ja hiljem projektijuhina. See andis kogu tema edasiseks tööeluks ülivajaliku kogemuse, kuna ta teadis väga hästi, mis mured ja rõõmud on tehnoloogiavaldkonna inimestel.

 

Kairi jaoks on inimesed väga olulised. Töötades Webmedia (tänane Nortal) personalijuhina, aitas ta kujundada ettevõte, kus talendid tahavad töötada. Selle aja jooksul sai ettevõte kaks korda Eesti töötaja- ja peresõbralikuma ettevõtte tiitli. 

 

Kairi teiseks suureks kireks on tugeva kultuuriga ettevõtte ehitamine. See oli ka üks põhjus, miks ta liitus TransferWise´ga soovides saada teada, kas on võimalik ehitada väga tugeva kultuuriga ettevõtet kui inimesed on eri rahvustest ja üle maailma laiali. Ta sai kinnitust, et see on tõesti võimalik kui on selge ja liitev missioon ning ühised väärtused. Muidugi ei juhtunud see iseenesest, vaid nähti palju vaeva alates inimeste värbamisest, onboardimisest kui igapäeva juhtimiskultuuri kujundamiseni. TransferWise kasvas 4,5 aasta jooksul 60lt 1260le ja 3lt kontorilt 12le. 

 

Kuna Kairi silmad paneb särama asjade nullist ehitamine ning isiklik areng, siis peale aastast puhkust otsustas ta minna appi oma endistele töökaaslastele, et ehitada üles järgmine maailma paremaks muutev start-up ettevõte Salv. Siin saab ta kätt proovida lisaks personalivaldkonnale ka finantsmaailmas.