Marko Rillo

Marko Rillo

Marko Rillo

MBA programmide ja ülikoolide partnerluse juht
Lisainfo

Marko Rillo (PhD, MA) on EBSis MBA programmide ja ülikoolide partnerluse juht. 

 

Marko on IT ja konsultatsiooni valdkonna ettevõtja. Konsultandina on ta eraettevõtete, Euroopa Komisjoni, EBRD või ÜRO tellimusel aidanud erinevates riikides uuendada ärimudeleid, luua innovaatilisi algatusi ja sõnastada uusi strateegiaid. 

 

Markol on juhtimise doktorikraad University of St.Gallenist (Šveits). Tema doktoritöö keskendus organisatsioonilisele kahekäelisusele (Organizational Ambidexterity) ja strateegiapraktikatele. Teisisõnu - ta uuris kuidas suudavad juhid olla ühteaegu nii innovaatilised kui ka efektiivsed. Samuti on ta uurinud mängulisust töökohal populariseerides ja arendades LEGO Serious Play metoodikat.

 

Varasemalt on tal TalTech majandusmagistri kraad ja Estonian Business Schooli bakalaureusekraad. Strateegia ja innovatsiooni vallas on ta ennast täiendanud ka INSEADis, IESEs, Aarhus University's ja Lappeenranta University of Technology's. 

 

Marko on õpetanud EBSis innovatsiooni juhtimist, strateegilist juhtimist, muudatuste juhtimist ja VUCA innovatsioonipraktikate kursust. 

 

Oma vabal ajal veab ta eest sotsiaalset algatust Helge Kool, mis aitab muuta õpilaste koolipäevad rõõmsamaks. 

 

LinkedIn