Alates 16. märtsist on EBS Tallinnas ja Helsingis suletud ja toimub e-õpe

EBS
Alates 16. märtsist 2020 on EBSi õppehoone Tallinnas ja filiaal Helsingis määramata ajaks õppetööks suletud ja minnakse üle e-õppele.

EBSi rektori Arno Almanni sõnul soovib Estonian Business School vastutustundliku ülikoolina seada koroonaviiruse laiemale levikule ennetavalt piirid. ''EBSi juhatus tegi otsuse viia alates 16. märtsist 2020 EBS Tallinnas ja Helsingis õppetöö määramata ajaks online-õppele, et vältida viirusepuhangu levikut Eestis ja Soomes. Kutsume üles kõiki selles ootamatus olukorras säilitama rahulikku meelt ja mõistmist. Toetame üksteist ja oleme terved!'', sõnab Almann.

 

Õppetöö jätkub EBSis e-õppe formaadis kõikidel õppetasemetel sama tunniplaani alusel. E-õpe toimub veebipõhise õppeplatvormi Canvas vahendusel, mis on EBSis kasutusel juba kaks aastat.  

 

EBS jälgib sündmuste arengut jooksvalt ja annab vajadusel lisainfot. Jooksvaid sõnumeid saab jälgida EBSi veebilehelt www.ebs.ee

 

Koroonaviiruse haiguse COVID-19 iseloomustus ja korduma kippuvad küsimused koos vastustega on leitavad Terviseameti kodulehel ja WHO veebilehel. Välditavate riikide info täieneb pidevalt välisministeeriumi kodulehel. Tutvu ka korduma kippuvate küsimustega COVID-19 kohta lapsevanemale, koolijuhile, õpetajale, õpilasele siin