Rahvusvahelise ärijuhtimise õppekava on täies mahus inglise keeles. Christin teadis juba põhikoolis, et soovib EBSi tulla selle tõttu, et siin võimaldatakse ainsana Eestis saada kvaliteetset haridust inglise keeles. Selle tõestuseks on õppekaval ainsana Eestis ka rahvusvahelistele äriülikoolidele välja antav akrediteering EPAS. „Lisaks aitas EBSi valimisele kindlasti kaasa ka fakt, et kolmas semester on minu erialal tehtud spetsiaalselt selleks, et saaksin veeta vähemalt ühe semestri välismaal,“ täpsustab Christin.
„Enne esimese kursuse algust arvasin, et klassiruumis ootab mind hulk eestlaseid, kes soovivad kõik inglise keelset haridust. Kui aga klassinimekirjad välja tulid ja nägin, et kodumaiseid nimesid oli vaid 5, olin väga üllatunud,“ räägib Christin. Siis aga tärkas temas tegelikult hirm - mis siis, kui ei saa loengutes hakkama. Õnneks oli Christini hirm asjata, sest kõikides tekkinud sõpruskondades suheldakse omavahel inglise keeles. „Vähem kui kuuga rääkisin keelt juba ladusalt,“ selgitab Christin ja lisab, et sellele aitas kaasa ka suur hulk välistudengeid, kellega koos õppides on ka Tallinna kesklinnas metropoli tunne. „Vigade eest pole me keegi kaitstud ja eksimusi teevad kõik,“ rahustab Christin neid, kes pelgavad eksida.
„Inglise keeles õppimine on minu jaoks oluline, sest plaanin tulevikus mõneks ajaks kindlasti Eestist lahkuda. Kui ärialane inglise keele oskuse on juba koolist omandatud, on see minu konkurentsieeliseks teiste ees,“ valgustab Christin meid oma tulevikuplaanidest. Lisaks annab senine kogemus ka julgema tunde minemaks vastu vahetussemestrile Lõuna-Euroopas.